bugün

şevval kızlar tuvaletinde olay çıkarır, zekai ve kütük hemen müdahele ederler. Müdür tuvalette bunları yakalar:
--spoiler--
müdür: ne işiniz var sizin kızlar tuvaletinde?
kütük: hocam! Zekai bana arkamı kontrol et dedi.
--spoiler--
yeni sezonla birlikte çosmaya başladılar.
--spoiler--
ulvi: sen çok zekisin cevo ya, kız olsam sana verir..

koyu bilal'den

uyanmasam ölüyodum az daha.
--spoiler--
ulvi'yi gün geçtikçe salaklaştıran ve salaklaştırdıkça itici hale getiren, itici hale gelmesiyle de kendisiden tiksindiren dizidir.

edit: ulvi'nin gerizekalı gibi davranışlarına gülen ne çok insan varmış. tebrikler devam edin.
geçen sezonun performansını yakalayamamış dizidir..bir de cevahir mümkünse bıyık ve de noktasını yeniden uzatsın. bu hali pek bi yaramaz.
Geçen sezonu mumla aratan, izlerken sıkan, ah nerde o eski Geniş aile dedirten dizi.
--spoiler--
sevim : ulvi oruç tutamıyor anne, doktor öyle söylemiş.
ulvi : yoo, doktor öyle bişey demedi ki!
sevim : kim dedi?
ulvi : cevo dedi. "sen yetersizsin, senin oruç tutmana gerek yok" dedi, ben de tutmuyom.
sevim : mavi ekran!
--spoiler--
zekai karakterinin yeni arkadaş ortamına girmesiyle, her zaman kavga dövüşle karşılaşacağı dizi. üç silahşörler misali dağılan tayfa gitti, yerine fedai gibi adamlar geldi. gerçi vardılar da bu derece samimi ve yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen cinsten değillerdi. dünkü yayınlanan bölümde iki okul öğrencileri street fighter'dan da öte bir kapışma içindeydiler hep. böyle enjekte ede ede okullardaki kodamanlara davetiye çıkartılıyor. ortalığı kızıştıran öğrenci grubunun zekai'nin repliğinde söylediği üzre meslek liseli olması, çatışma çıkmasının kesin bir delaletidir.
başlarda itici gelen şevval karakteri de yarmaya başlamıştır.

şevval: ben gideyimde bir mermer ıslatayım.
yeni sezondaki ilk bölümde sağlam sıçtılar ama daha sonra fena toparlamadılar. bilmiyorum, hala bir kaygısızlar doğallığı yok. çok kasıyorlar espri için.
son bölümde baba, oğul, kutsal sulh dedi cevahir. bir mesaj mı verildi yoksa sadece espiri diye mi yazıldı anlamadım.
Referanduma az bir süre kala yeni bir geniş aile aramıza katıldı.

[http://www.upload.gen.tr/...dccsi/genis_aile.jpg.html]
zekai kendisine sırt çeviren pırıl a çok pis ayar verdi yeni bölümlerde. aferin zekai öğrendin bu işleri...
kütük' ün saçı malayla taranıyormuş. vay be.
son bölümünün eski bölümleri arattığı dizi.
keşke ikinci sezonu hiç çekilmeseydi de, tadı damağımızda bir efsane olarak kalsaydı.
kim ne derse desin türkiyenin gelmiş geçmiş en komik dizilerindendir. espiri kalitesini korumaktadır.
--spoiler--
ulvi: ceva nasıl adamsın yaa, seni tanımasan anan baban belli değil sanırdım.

cevahir: sus senden gına geldi veled-i gına ulvi sus.
--spoiler--
ayrıca bilal ve müfik'in kahve de bakugan oynamaları yarmıştır, gündeme ancak bu kadar hakim olunur.
an itibari ile tekrarı yayınlanan dizide weeds dizisindeki nancy botwin ismini kullanan amerikalı bir kadın rolünde birisi mevcut. kullanacak isim kalmamış, başka dizilerden isim seçiyorlar sanırım.
en komik dizidir.
kütük karakterinin saçlarının mala ile taranması ile yarmış dizi.
espri kalitesi ve mizah anlayışı 18 yaş ve altına hitap eden son derece gereksiz bir dizi.
(bkz: buna gülen recep ivediğe de güldü)
zaten ekonomik olarak kötü bir dönem geçirirken, insanların bir nebze de olsa dertlerini bi kenara bırakıp, gönül rahatlığıyla güldüğü nadir dizilerden.

özellikle koyu bilal&cevahir tiplemeleri dizinin izlenilebilirliğini artırıyor.
bir bölümündeki saçmalıklarıyla beni benden alan dizidir.neymiş efendim kuzeni gelmiş miami'den sen git orada miami metro police de çalış.kan analiz bölümde.bu da yetmezmiş gibi birde dexter morgan la iş arkadaşı ol.sonra onunla ve hatta onun teknesiyle istanbul'a gel ama onun boğazda işi olsun neymiş boğaza boşaltması gereken poşetleri varmış.berke hürcan dı sanırım bu karakter.sonra da şuküfeyle evlendi gitti.evet izlerken daha neler demiştim.sınırları zorlayan bir dizi.
son bölümün fragmanında ulvi sevim e evlilik yıl dönümü hediyesi olarak elektrikli jop alarak yarmıştır.
fanatikleri tarafından milli maç nedeniyle bugünlüğüne sekteye uğratılacak dizi.
o eski halinden eser yok şimdi dizisidir.