bugün

dünyadaki mallığın zirvesini görmemi sağlamış sayfa. herkese teşekkürler, dünya boktan bir yer.

(bkz: i can t take this anymore)

görsel
Şakaysa hiç komik değil gerçekse içler acısı.

Hamile olduğunu kundakta sosisle duyuran kafaya nasıl ulaştın abla?
Afedersiniz ama bunu eşim bana yapsa cinsel bir mesaj vermeye çalışıyor zannederim. Bak da biraz ibret al, mesajı alır neyini beğenmedin kız diye sorarım.
(bkz: yırtık dondan fırlayabilecek şeyler listesi)
Yalnız çocuğuna da böyle bir kundak yaparsa çocuk iki güne hasta olup ölür.
Lütfen bu da kayıtlara geçsin.
bu misafir habersiz gelince alelacele sunum hazırladım diyenlerin takıldığı sayfa değil mi lan dediğim sayfa.

laan!

bunlar delirmiş delirmiş.
böyle şeylerle karşılaştıkça evlilikten tiksiniyorum.

tanım; gerizekalı turnusolü.
Gösteriş yapıcaklar diye maymun oluyolar sosyal medyada.
Genellikle tatlı değil içindeki engin çingenliği fışkırtan telaştır.
fırında unutup yaktığı tatlının yenisini akşam yemeğine yetiştirme telaşıdır. yeni gelin olmak bunu gerektirir.
penis ile tanışacak olmasının heyecanıdır.
Telaşınızı sikiyim.
Telaşınızı sikeyim.
kusucağm:/.
Ulas issiz tipini silktigim. Bi de gorsel paylasmis. Aha da kalibimi basiyom, bu tengir budun ipnesi gorseldeki bayana imrenmiyorsa ben de bisi bilmiyom.
(bkz: beni belimdn kavryn sevglm olmdi ss)
Siz mümkünse telaşlanmayın. Nolur. Bir telaş bu kadar mı s.kindirik olur.
Tatli ? Cirkeflesilen adeta dugun ve ev doseme surecinde iclerinden baska biseyin ciktigi donemdir.sinirlendirmeyin istedikleri seyin olmadigini haber veren aile ferdiyseniz telefonu kulaginiza cok yaklastirmayin .
(bkz: gelinlik içine girebilme telaşı)
mutsuzsanız, hayattan ümidinizi kestiyseniz, ayy ölmek istiyorum kıvamında günler geçiriyorsanız gelinlerin tatlı telaşı sayfasına şöyle bir uğrayınız.

kasvetli günlere birebir çözüm!

ne ümitsizlik, ne ölme arzusu ne de mutsuzluk kalır sizde.

orada yazılıp çizilenleri gördükten sonra allah'ım bana akıl fikir ve sağlık sıhhat verdiğin için şükürler olsun deyip hemen şükür namazına durursunuz.
görsel .

Hiç utanmalari da yok foto atıp koca arıyorlar .
Gecenin vermis oldugu heyecan zamanla yerini tatli bir telasa birakir.
şimdi burada prenses edasıyla gezen kızlar evlenince böyle oluyorlar işte. bu yüzden türk kızı budur yani.
Facebook grubunda ben neden varım bilmiyorum. Çok saçma insanlar yazıyor.
Kızlar soruyor un yan çarı bu da.