bugün

kocakarıların birbirleri üzerinden ego tatmini yaptığı sayfa. bizim kadınların özgür olmadıklarını ve normal bir ülkede yetişmediklerini bildiğimden eleştirmemeye çalışırım. ama bunlar kadar kimse beni hemcinslerimden utandırmıyor. tek dertleri kocalarını, evlerini, kıyafetlerini sahip olduklarını yarıştırıp milletin hayatını yargılamak. sinirleniyorum girdikçe sayfaya. hele ankara katliamı üzerine yaptıkları beyinsizce yorumları beni ülkeden soğuttu. bunlardan kim bilir ne kadar var bu ülkede. nasıl bu kafayla baş edeceğiz bilmiyorum.
Mert güngördü tatlıymış. Gelin melin demem...
efsane sayfadır.
kulakları delik olmadığı için, kaynanasının aldığı küpeleri boynuna takan gelinlerin varlığından bu sayede haberdar olduk.
görsel
damardan zeytinyağı çekenlerin takıldığı sayfa.
aslında küçük orospuların, yaramazlıkları diye değiştirilmesi gereken, barlarda sürtüp evlenen kadınlar için açılmış facebook sayfası.
artık boku çıkan ama ara sıra baktığım sayfa.

görsel
Dillere destan facebook grubu. Üye olduğumda paylaşımlari okuyayim dedim yalnız 1 dakika dayanabildim. Allah sabır versin o eksik akıl hanım kızlarımızin erkeklerine.
yeni keşfettiğim gelinlerin yemek yaptığı, örgü ördüğü facebook sayfası. ağa bu nasıl bir cenderedir, millet tatlı telaş adı altında aklının amına koymuş ya.

görsel
görsel
görsel
Yüzümü güldüren sayfa. Efsane paylaşımlarından biri.
Arkadaşımın link atması sonucu hayatıma giren sayfadır. Arada gülmek için baktığım saçma telaşlar.
bence bir nevi mutluluğun paylaşımlarıdır. bir genç kızın unutamayacağı en güzel zaman dilimleridir bu gelin olmak öncesi dönemler. prenses gibi hissetmek isterler kendilerini. bazen role fazla kapılırlar hatta. ne güzel şey böyle şeyler. evlenmek, gelin olma telaşı. kıskanmasın kimşeler.
admine ne lan denilesi sayfa.

ahaha olum admin erkek admine kadın mı oluyor ?

mesela moderatör erkek moderatöre kadın mı oluyor ?

o değil moderatöre italyan büyük elçi ismi gibi.
Ara sıra bakıp gülüp eğlendiğim sayfa serdar nalcakar da ne kafa bulmuş ama.
kadınların altın sevdasını ve aslında kızların kollarının ne kadar akıllı olduğunu öğrendiğim komik grup.
canları tatlı çeken gelinlerdir. ama neden telaş yapıyorlar bilmem.
öncelikle bu sayfada paylaşım yapan yellozların recmi vaciptir.

yelloz kelimesi cuk diye oturuyor.
çünkü evli evli kadınlar kendini sergiliyor.
pazarlama bu ayol!

neyse devam edeyim.
ben giyeceğim gelinliği, nişanlığı vs neden millete sorayım ki?
sanki onlar evleniyo.
sanki onların düğünü olayı.

millete ne benim evimin mobilyasından amına koyayım?

siktiğimin karıları deterjana kadar paylaşıyor.

sizi alan adamın aklını sikeyim.
az zeka içerin lan.
zeka.
zeka.

hadi rastgele.
troll sayfadır. hala bu sayfaya inanıp paylaşım yapanlar yelloz diyen dangalaklar var. lan olum adamlar dalga geçiyorlar sizin gibilerle. mal mısınız amk?

aklıma geldikçe gülüyorum. bu nedir arkadaş ya. hhahaha amına koduklarım.
http://www.uludagsozluk.c...-tela%C5%9F%C4%B1-866376/

http://www.uludagsozluk.c...-tela%C5%9F%C4%B1-847573/
damatların tatlı telaşı adlı sayfanın anti maddesi. ama burada daha fazla bir telaş var anladığım kadarıyla.
görsel

Troll sayfadır,net.
görsel
Yani legalize edilmis seksi cumle alemin katilimiyla kutlanacagi aktivite oncesi heyecan.

Gelinle damat masalari gezerken aklima "bu gece itibariyle tepisicez hayirlisiyla" seklinde duygusal bir paylasim geliyor.

Yasli amcalarin, teyzelerin ellerini operken de mesaj bu.... Eeee gelin heyecanlanmasin da ne yapsin?
görsel
sıkıldıkça okuyup halime şükrettiğim facebook sayfasıdır.
birbirlerini trollemek için pusuda bekleyen üyelerle dolu grup.