bugün

ben bugün seni düşünerek bir çok konuda aşırıya kaçmaktan korkarken umarım sende aynı hassasiyeti gösteriyorsundur?
evlenelim mi?
Gel artık kurban olayım..
adam ol, kimseye yavşamadan gel.
yakın gelecekte başka sevgim azalacak, buna şimdiden hazır olmalısın.
yok gelmeyecek. emin olmak istiyorum. gelmeyeceğine. hiç olmayacağına. buna ciddi şekilde inanmaya ihtiyacım var.

yalnızlığımı dünyadaki hiçbir şeye değişmem. aşkada değişmem. sevgiliyede.
"sakın gelme hazır değilim deliyim kaç gündüR. Lodosum tuttu poyrazım soğuk. Sakın gelme dönesim yok çok uzaktayım çok. Bir şarkı var aklımda söylemesi ayıp. Sözleri kayıp kaç zamandır dilimde sakın söyleme."
hoş gel.ve insan ol.tek istediğim bu.
değer vermeyi öğrenmelisin önce, ben ömrümü senin bir alt seviyen olduğunu düşünerek geçirmek zorunda değilim. senin bir objen olmak zorunda değilim. kendi egonla oluşturduğun üstünlüğe katlanmak zorunda da değilim. herkes gibi sevgi ve saygı istiyorum. hatta çok gördüğün sevgi sana kalsın. bana saygınla gel.
I have loved you for a thousand years.
sen şimdi ders çalışıyorsundur, kolay gelsin bitanem. eminim karşılığını alacaksın.
Bunca zaman bekledim, bari güzel ol, mümkünse. Değer verirsen ne kadar değer göreceğini hayal dahi edemezsin. Zeki ol, ve o gün geldiğinde, o günü getirme. Bir ömür geçirebileyim, bunu yapabilirim, yapabiliriz... Gayet tabi, bazen çekilmez oluyorum, bu kaçınılmaz ama yakınlaştıkça ne kadar korkak olduğumu anlarsın. insanlara kötü davranmamın, kırıcı olmamın tek sebebi bu: lanet korkaklık. Umarım yeteri kadar dayanıksız da, benim güvenimi kazandığında ne kadar iyi biri olduğumu görürsün, ne kadar korkak bir kalbim olduğunu... inan bana, çekingenliğimin dahi tek sebebi bu. Görebileceğin tüm kötü şeylerimin.

Sevgili sözlük, bu hizmet için teşekkürler efenim.
Sen olmayacaksın çünkü ben şuanki sevgilimden hiç ayrılmayacağım. Sen de kendine yeni birini bul bence.
sevmeyi aşkı çok yanlış anlamışım, bana aşkı öğret.
Gel artık.
Benden baskasini gozun gormesin yoksa neyse kufur etmicem.
Yaşıyor musun sen hala? ben kesmiştim umudu
Lütfen çıkma teklifi etmek gibi bir hata yapma, hakaret gibi geliyor. Kısa süreli, gelip geçici bir şeymiş gibi. Hatta mümkünse sevgilim olma, ciddi düşündüğünde konuşalım.
sen geldiğinde , ben, ben olabilecek miyim ?
gelmeyi düşünüyo musun artık?
bana maço diyorlar ama ben hiç öyle düşünmüyorum sevgilim.

sadece bir gözümün baktığını diğerinden kıskanırım.

ona göre gel, alıştır kendini*.
yeter be kadın vurdurma artık.
şimdi ne boklar yiyorsun bilmiyorum ama gelince s*kicem belanı.
neredeysen orada biraz daha kal, şuan gelmen çok yersiz ve zamansız olur.
çok şanslısın. benim gibi bir piyango zor vurur insana ! parmağında oynatırsın benim gibi safı...