bugün

19 yıldır bekliyorum gel istersen.
hadi gir ruhuma sar beni, çal fikrimi deli et beni. fırtınalar kopar içimde, unuttur bana kendini.
özgürlüğümü elimden almayı asla aklından geçirme !
rahat olalım, birbirimize yakın olalım, yediğmiz içtiğimiz ayrı gitmesin kızım, goygoyumuzu da yaparız, çok eğlencez kızım, ama gitceksen gelme.
Tek bir sevgilim olduğu için gelecekte karşıma çıkacak olan sevgili olduğunu sanmadığım için not yazma gereği duymuyorum.

Ha çıkar ise diyeceğim tek kelime: (bkz: uza) olur herhalde.
-yaz kızım 200 torba çimento 20 kamyon çakıl*
NOT: Beni gorunce uzaklas.
seninle uzun bir yolculuğa çıkıcaz..

seni daha önce kimseyi götürmediğim yerlere götürücem, sana daha önce kimseye söylemediğim sözleri söylicem, seni daha önce kimseyle tanıştırmadığım insanlarla tanıştırıcam.

ben seni keşfederken sen de beni keşfediceksin.

gözlerinde kendimi gördüğüm sürece seni hep ilk günkü gibi sevicem. ebediyete kadar gözlerimin hayranlıkla bakacağı tek kadının sen olacağına söz veremem belki,

ama aşkla bakacağı tek kadının sen olacağına söz veriyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=1q3LEadIk3w
Gelirken ekmek al.
samimiyim: gelme. anormal davranışlarım var.
yabancı müzik bilir ve sever biri ol lütfen. gitar ya da bateri çalmayı öğrenirsen de iyi olur. beraber müzik grubu falan kurarız.
gel de beraber pizza söyleyip, house of cards seyredelim. acıktım la.
bu saatten sonra geleceksen kalbime değil beynime hitap et. duygu kalmadı bende sendede kalmadıysa gel. akıllı mantıklı olacaksan gel. ya da siktir et hiç gelme. dokunma yalnızlığıma.
benim olsan
ah bu mümkün olsa...
seni uzak,
uzak,
bu insanlardan pek uzak bir yere götürürüm.
öyle bir yere götürürüm ki orada yalnız tabiatla kalırız.
deniz ile, semâ ile, sahrâ ile kalırız.
sade ikimiz kalırız.
orada, yalnız ormanda yapraklarla inleyen medhûr rüzgârın, uzakta dalgalarla döğünen medhuş denizin,
gökte şimşekleriyle gürleyen haşin yıldırımın sesiyle kalırız. sade ikimiz kalırız.

sade ikimiz
unutmuş, unutulmuş, her türlü kayıddan âzâde iki mevcûd gibi yaşarız, ilk insanlar gibi yaşarız.
benim olsan felâketlerine, merâretlerine, afetlerine tahammül içün kuvvet bulur,
hayatımın sebebini anlarım.
benim olsan hayatı severim.
Şuan o telefonun kırılsın da kimseye mesaj atama.
geleceğe dair kurduğum,
içinde senin olduğun hayalleri de getir.
yıkıp,
tekrar baştan kurarız seninle.
Allah için gelme. Nolursun gelme.
Git başkasına aşık ol, onu üz, hayatini karart ama gelme.
Aşka inanmayani sen mi inandiricaksin yavrucum?
Perte çıkmadan gel.
ted mosby anneyi benim seni beklediğim kadar beklemedi allahsız!
Bir sebepten gir artık dünyama.
2 yıl oldu.
şimdiye kadar nerelerdeydin sen?
Sende kesin hayatımın iÇine edicen o yüzden otur oturduğun yerde gelip de benim de keyfimi bozma.
Umarım aldatmıyorsundur olmayan sevgilini. Boş şeylere kafanı yormuyorsundur, boş insanlarla takılmıyorsundur. Belki de tanışacağımız günü bekliyorsundur. Aman sakın umudunu kaybetme, geleceğim günler epey yakınlaştı.
bir adet psikopat mafya dayım var. hani bil de gelmeden hazırla kendini.
iyi ki şimdiden hayatımdasın kelebegim.