bugün

Sizleri çok sevdim be. Ve sevmeye doyamadan gittim bu dünyadan.
Sizleri çok sevdim be. Ve sevmeye doyamadan gittim bu dünyadan.
canımın yanarak öğrendiğim kötü şeyleri umarım sen benim öğrendiğim yollar ile öğrenmezsin ve canın yanmaz.
Senin için iyi bir anne, arkadaş ve sırdaş olacağım. Sana her zaman saygı duyup seni çok seveceğim.
ecem'den olacak oğluma sesleniyorum benim şu hayat'ta tek isteğim baban gibi galatasarayı canından çok sevmen.
Kusura bakma yutıbır olup bol para kazanıp sana bırakmayacağım. Tanısan seversin ama iyi insanım Bence.
evladım biliyorum bu boktan dünyaya gelmeni bende istemezdim. param yoktu bir le kondom alamadım bim poşetinede güvenemezdim hemde 25 krş tan kaçtım napıyım anan aşkım boşver coitus interruptus yöntemi ile korunuruz desede oldu bir kaza. ella hapıda unutmuş almayı. dünyaya gelmişsin takıl kafana göre efendi iyilik kerizlik olmuş yaşa hayatını.
Sen çok güzel bir öykünün eserisin ve biz en çok senin gelişini bekliyoruz...
Bana Bakcan mı oğlum?
Bak emi.
Bir de doktor ol beni muane edersin ben ölürüm zati yakında
Eğer hiç umut olmadığını farz edersen, hiç umut olamayacağını garantilemiş olursun.

Edit: ben galiba bu mesajı kendime bıraktım yavrucum ama sen de uygula..
annen beni defalarca terk etti. bu ilk değildi ama son terkedeşi olmaz umarım canım yavrum. bir şehir annenle beni konuşacak güzel evladım. Seni seviyoruz
kanalı değiştirme, izliyorum ben.
“bu dünyadan birilerinin hayatına dokunmadan gitme, iyi bir insan ol, güzel şeylerin içinde olmaya çalış. bunları yaparken yalnız hissetme... benim elim var olduğum sürece senin omzunda olacak.”

henüz olmayan bir şey beni niye bu kadar duygulandırıyor ya?
Annenle tanıştıktan sonra başıma başka daha güzel ne gelebilir ki? Derdim...
Param yok oğlum olsa niye almayayım.
çok şanslısın. iyi ki geldin.
Lan sen klozetten nasıl çıktın da oluştun?
Üzgünüm kızım annen bir vefasızın uğruna gençliğini tüketiyor. O vefasız bakarsın baban olur. ee insan ailesini seçemiyor ki..
Seni doğurmayi çok isterdim ama olmadı annecim öyle bı adam karşıma çıkmadı. Ama hayallerde her zaman benimlesin üzülme.
lütfen merhametli ol.
kara bir yürek çarpılmış bir fikirden ya da kas gücünden daha yıkıcıdır.
sakin ve hoşgörülü ol. sevginin ne olduğunu bilirsen umudun olur.
seni çok seveceğim.
bir gün bunları unutursam, hatırlat.

bir de şey, doğarken canımı çok yakma.
Evladım televizyonu kapat çok yakıyor.
Ne bu hâlâ ayaktasın. Erken yat etken kalk.
genlerimi taşıdığın için çok şanslısın.
eğer kız olacaksan adını tomris koymak istiyorum.
bilmen gerek genetik açıdan biraz şanssızsın.
ama merak etme sevgi dolu bi ortamda büyüyeceksin elinde muhtemelen birçok imkan olacak . belki bir gün erkek arkadaşın olacak . ben ailemle birçok şeyi paylaşamıyorum ıama sen de bu şekilde büyüme. senden tek isteğim cesaretli ol. hayatın için, kararlararın için cesaretli ol.
ben istediğim bölümü seçmeye cesaret edemedim kararlarımın arkasındada çok durmadım ama umarım bu cesarete sahip olacağın bir hayat yaşarsın.
Kızım aslan ve ikizler burcu erkeklerden uzak dur .. kimseyi incitme ve kimsenin seni incitmesine izin verme.. en önemliside sakın büyük konuşma ❤️
insanların dediklerine aldırma, sen dünyaya geldiğinde onlar çoktan burada olduğundan onları kendine rehber sanacaksın, sanma. Kendi yolunu çiz, kendi bildiğini yaşa, yanılırsan pişman olma, tecrübe de geç ama aynı şekilde iki kere yanılma, aynı yanlışı tekrarlama. Gozünü ve algını açık tur, her şeyi anla, öğren. Yapamasan bile dene, hiç bir şey öğrenemezsen denemeyi öğrenirsin. Bu dünyayı sen değiştireceksin başkaları değil, başkaları değiştirecekse de o başkalarından biri sensin, unutma, asla unutma.