bugün

twitırında stop islam yazan hipne. ne kuyruk acısı varsa artık.
şu hareketi bana birini hatırlattı ve istemsizce gülme yaratıyor.

görsel
bu faşist islam düşmanı şerefsiz yıllar önce röportaj vermiş trt ye
http://alkislarlayasiyoru...da-hollanda-ve-kriterleri
Nerde özgürlük nerde demokrasi vicdan özgürlüğü dedirtmiştir.
Aşağılık avrupanın sergilediği bu tutum başta ülkemiz, vatanımız, coğrafyamız kundaktaki en küçük bebeğimiz ve toprağın altında yatan insanımıza kadar dahi yapılmış bir saygısızlıktır. Bu bir insanlık ayıbıdır.
Ülkemi isterse bir it sürüsü yönetsin - ki bu cumhuriyet ve demokrasinin gerekliliğindendir- yinede ülkem benimdir diyeceksiniz zira vatan kavramı bilinci ancak böyle oluşur.
Ayrıca bir avuç aşağılık kompleksi bulunan insanımız -insanımız bile derken pek içime sinmiyor- ülkenin bu durumuna sanki bir zafer kazanmışçasına seviniyorlar acıyorum batılılaşma adı altında hayinliklerini şuursuzluklarını sergiliyorlar tahammül edemiyorum bu kimseciklere artık.

Edit: ya arkadaş deliricem adam entry bırakmış başlığa içerik olarak wildersin faşist tavrını konu alan ordan da bir tane gerzek hemen eksilemiş.
islamcı ya sorsanız, "batı nın değerlerine ne gerek var, allah yollamış işte kuralları daha ne özgürlüğü, kuran var kuran" der. geert de aynısını söylüyor, "islam ile batı nın değerleri uyuşmuyor, sıkıntı çıkıyor" diyor. aynı fikrin iki ayrı şekilde dile getirilmesi bunlar. islamcıların neden bu kadar rahatsız olduklarını anlayamadım.

bi vidyosuna denk geldim "türkiye yi ab ye alacağımız falan yok, akp sizi uyutuyor" diyor. yalan yok, hakaret yok. ama islamcılar kuduruyor.
(bkz: küçük malum şahıs)

insanlara kin ve nefret asilamaktan başka yaptığı bir bok yok.
son iki yılda oylarını iki katından daha fazlasına çıkartan hollandalı siyasetçi.

ne kaybetmiş ama seçimleri ahahahahahahshshfsjdf...
ikinci oldu. hollandalılar o kadar da ırkçı ya da nazi diillermiş demek ki.

sachsen anhalt´ta da afd yüzde 17 oy almıştı, sanki çok potansiyel varmış gibi görünüyodu, artık öyle görünmüyo. hollanda türkiye´den vazgeçemez, eğer bu herif güçlenirse, ne yapar yapar onu engellerler.
james van der beek" e benzeyen siyasetçi.
kılıçdaroğlu gibi her seçimden başarıyla çıkan siyasetçi. yersen.
siyasal islamcıları hop hoplatıp hop zıplattığını fark edince neler demiş merak ettim. yutupladım. özetler şöyle:

-"islam ı eleştirdiğim için ölüm tehditleri alıyorum. çelik yelek giyerek toplum içine çıkabiliyorum. aynı sözleri hristiyanlık ya da yahudilik için söyleseniz böyle tehdit edilmezsiniz".

-"müslümanlar çok sevimli gözüküyolar ama bu azınlık oldukarı için. çoğunluğu ele geçirince karakterleri değişicektir."

-bi vidyosuna "yüksek bi yerden atılarak infaz" görüntüsü koymuş. aynı vidyoda istanbuldaki havaalanı saldırısından da bahsetmiş. yok yani öyle bi türk düşmanlığı.

-"göçmenlik islamlaştırmanın motorudur." "islamlı ülkelerden gelen bütün göçü engellemeliyiz."

-"bütün müslümanlar terörist değiller tabiki."

-"islam totaliter bir ideoloji. toplumun her yerinde toplumdaki her konuda söz sahibi olmak istiyor. boyun eğilmesini isteyen bi din."

-"eski ahit şiddet dolu olabilir ama yeni ahit öyle değil. batı böylece aydınlandı. ama yeni kuran diye bişi yok".

zaten islam çok güzel şeriat çok harikaysa islamcılar neden hollanda ya almanya ya fransa ya göçerler hiç merak etmiyorum.
malum terörist fraksiyonlar theo van gogh ve pim fortuyn cinayetlerini işlemeseydi bugün esamesi bile okunmayacaktı. wilders kaderiniz, kaderden kaçılmaz terörist piçler mugahdhjajdkı...
" Türkiye bugün daha fazla islamofaşizmi ve totalitarizmi seçti "

https://tr.sputniknews.co...asizm-totalitarizm-secti/
söylemleri işinize gelir ya da gelmez, şahsen gelecekte büyük olasılıkla göçmen olacağım için benim gelmiyor, ama çoğu konuda yerden göğe kadar haklı.
son vahabi bukucu. vahabilerin ne kadar tehlikeli oldugunu anlayan kisi.

turkleri falan kotuledigi yok. vahabi yalani hep bunlar.
Benim müslümanlarla derdim yok benim dersim islamla, diyen avrupa'nın üç beş kahramanından biri. Liberalinden, muhafazakarına, solcusundan, islamcısına (evet avrupa'da da bir hayli varlar) tüm medeniyet düşmanlarının ortak hedefi.
Diyanetin yarım ağızla ve kafası çalısan kimseyi tatmin etmeyecek şekilde yalanladığı cocuk evliliği açıklaması sonrasi hollanda'da diyanete baglı tüm camilerin kapatılmasıni ve türk elcisinin şutlanmasını söylemiş commandante. Iyi bir çomarsavar.
parlamentoda, "Muhammed Peygamber karikatür yarışması" düzenleyeceğini açıklamış ırkçı ve islam düşmanı siyasetçi.
https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-44155258
Vizyonu, projesi, icraati olmayan irkci bir politikaci.
Tek derdi ve isi islam'a saldirmak.

Allah'tan kendisini cok ciddiye alan yok.
gittiği yerde, kaçtığı yerin normlarına göre yaşamaya çalışıp hayatı millete zehir eden ortadoğulu-kuzey afrikalı göçmenler sayesinde yükselmiş, tipi çok komik hollandalı bir siyasetçi.

bu adamın dediklerinin bir kısmı gerçekten doğru. ona lafım yok. aynısını suriyeliler için biz de söylüyoruz, ama bu adam bokunu çıkarıyor. resmi twitter adresinde "hollandistan" diye bir video paylaşmış. insanları bu şekilde "ifşalar" gibi hedef göstermenin mantığı nedir? bir siyasetçiye bu yakışır mı?

göçmenler sorun ve terör oluşturdukça bu ve bunun gibi adamlar avrupa'da illa ki güçlenecek. adam hollanda'da yaşayan faslı gençlerin %60'ından fazlasının sicili bozuk diyor. ne diyebilirsin ki? rakamlar doğruysa bunun üzerine bir şey söylenemez. maalesef haklı.

belki de bunun gibi sert ve ırkçı bir lider gerekiyordur göçmenlerin düzelmeleri ve gittikleri ülkelere ayak uydurabilmeleri için.
avrupa solunun mıymıntılığına ilaç gibi gelecektir..

herkes, gittiği yerin kurallarına uyacak bu kadar basit..

medeniyetten anlamayan davarlara bunun gibi yönetici ve düşünsel örgütler şarttır..

sosyal demokrasi vesaire var olan sorunları da çözmüyor artık..

kimse sana esmer gelip sarışına evril demiyor, insan olmanı istiyorlar.. yapabilirsin, zor olmamalı..
Flaman şair nazim von hickmeet'in "sarişın bir kurda benziyordu ve gozleri cakmak cakmakti, biraksalar den haag'dan utrecht'e atlayacakti" seklinde tasvir ettiği çomarların nefreti.
Sifir icraat, proje ve vizyon.

Tek derdi islam.

Yaptigi ircilik ile milletin nefretini kazanmaktan baska bir halt yedigi yok.
yatacak yeri olmayan bir adet orospu çocuğu. bu amına kodumun çocuğu yakın zamanda hz muhammed konulu karikatür yarışması düzenleyecek. gece gece haberi görünce cinlerim yerinden oynadı. yok mu allahını seven bir hollandalı. müslüman bunun kafasına sıksın.
Kafası bir tek masumlarin kafasına sıkmaya veya kafa kesmeye basan çomarların nefreti. Ha bu arada söz konusu karikatür yarışmasını iptal etti. Wilders müslümanların asla avrupa standartlarında medeniyet ve demokrasi seviyesinde olmadığını göstermek icin tezgahlamiş olabilir bu yarısmayı. Başardı da.