bugün

Hiçbir travesti bir ev kadını olmak için giymez eteği. Amaç en güzel kadın olmaktır... ✌
Güçlü olmaya benden daha çok ihtiyacın var; Çünkü haksız olduğunu, kalbinin bir yerinde biliyorsun.
Gönlüm Dilime Dargın Dilim Gönlüme .Gönlüm Duygularını Anlatamadıgı Için Kızarken Dilime, Dilim Anlatamayacagi Şeyleri Söylediği Için Kızıyor Gönlüme !!!
karanlik çöküyor yoklugunun ardindan,
ne zaman güneş batsa bu son gecem diyorum.
Gamzelendi gönül yine devası ahtır, Gönlü mahzun olanın, dostu Allah'tır. - Şems-i Tebrizî.
Adaletini sikim dünya.
zıbarın.
sevgi zaten insanin icinde hep var olan bir deniz. kim dalgalandirirsa ona yöneliyoruz.
Rüzgarin adi degisebilir yönü de, Deniz aynidir.
görsel
"evrende en büyük ziyan sorgulama yeteneğini yitirmiş bir beyindir."
(ses:#3431)
"Çek çıkar düştüğüm kuyudan,
Ki biliyorsun, ben var halimle yok olma çabasındayım.
Nefes aldığın her anı, hayata döndürememenin telaşındayım.
Yazıyorum Olric.
Okuya okuya bul beni.
Ne imla,
Ne satır arası,
Ne paragraf,
Boşluk yok Olric.
Dopdoluyum...
Buralarda kalakaldım Olric...
Bir o kadar durgun…
Öyle bir şey işte...
Görüyorum ki,
Benimle birlikte hiçbir şey kalakalmıyor…"

en büyük değişimin içinde yaşıyoruz.Kim doğdugu gibi kalır yada istediği yaşta? Her canlı doğar,büyür ve ölür . Belki kozmik yapının şifresi budur değişim. Dünya bile en büyük değişim değil midir ki? ilk ateş parçasıyken soguması sonra canlıların yaşayabileceği bir küre olması ,tek kıtayken ayrılması birleşmesi vs.ana fikir şu her şey değişmekte hiçbir zaman bu oyunda sabit olmaya yer yok . Her zaman mutlu kalamazsın yada her zaman mutsuz bu çarkta her şey her durum değişmek zorunda .Bizler bu değişime ayak uydurmayı çok beceremiyoruz yaşadığımız kargaşalar bunalımlar hep bu yüzden. içimizde oluşan boşlukların asıl nedenini bilemiyoruz adını koyamıyoruz. biz uzun zamandır kendimizi bir tenha bir kuytu köşe de dinlemiyoruz gerçekleri bilmekten korkuyoruz belki de hayatı o kadar bağlıyız ki birgün bu fani hayatın sarhoşluğunda boğulmak istiyoruz hayatta bir şeyleri yaşamak için hep karşılık vardır. Bunun karşılığı da ruhsuz olmak.ruhunu hissetmemek . bizim modern sorunumuz bu maneviyatlıkların katilleri biziz yaşamalarına engel olduk. iyilik ,güzellik ,sevgi ,aşk denen şehir efsanesi hepsini hunharca öldürdük. Sonra ruhsuz bir varlığa dönüştük ne sevgilere inanır olduk ne de iyi insanlara.
görsel
görsel
görsel
Eskiden çayları demli içerdik, harbi adamlarla gezerdik , şimdi çaylar sallama adamlar dallama olmuş.
Hikayemi yazarken parçalara ayırdım her cümlemi, çok sonra anladım ki, cümleler değildi kendim di parça parça olan.
"Her kadın, bir erkeğin üzerindeki gücü ne kadar fazlaysa, gitmenin tek yolunun da kaçmak olduğunu hisseder."

Marcel proust
Geçmişi unutanlar, onu yeniden yaşamaya mahkûmdurlar. - Santayana
Gelin ilacı olsa bekarlar sürerdi, yazayım da sinirini bozacak bir sebep bırakayım şuraya.
"Sargını çözme ey aşık, yaranın derinliğini ben görüyorum."
Erkek seviştikçe sever, kadın sevdikçe sevişir.
şunu da bir iyi belle:
benim için mühim olan, sana aşık olmak veya aşık olmadığımı bağırıp yırtınmak değildir.
aslolan, seni kırmamak, üzmemek, kaybetmemektir.
anladın mı canım ?

Ahmed arif.
“Beyinlerimiz savaşsın isterdim; ama görüyorum ki silahsızsınız bayım.” Franz Kafka
rakı aşk ile
şarap aşıkla
çorba kaşıkla içilir.