bugün

saat 05.30 hadi zıbarın da yatın artık.
Guzel bir kiz senin olmadi diye arkasindan kaşar deme paşam. Cesaretini toplayıp bu kizi haketmedim diyeceksin delikanlica.
sil gözünün yalnızlıklarını ,
"Sanırım ilk önce insan olmamız, sonra da özneler olmamız gerekir."

-Henry david thoreau.
"göz görmeyince gönül katlanırmış."

- mevlana
gecenin hüzünlü nüsünde bir müddet dahilinde dahi olsa seni bulmak huzur veriyorsa orada o arada ıssız bir adada seninle olmak istedim.
viransairi.
o gemi gelmedi diye hala bekliyorsunuz, ozlem duyabiliyorsunuz. o gemi batmadan gitti diye hala guzel... o gemi bir gun geri donse siz onu yine yakip yikip batirirsiniz. o gemi bir gun gelmesin ki, guzelligi hatrinizda olsa dahi yasayabilsin. o gemi bir gun gelecek cumlesinin umudu yasatsin sizi. o gemi degil. cunku mesele o gemi degil...
vurur yüze ifadesi çok sevdik be bitanesi.
Bırak ay gitsin sen kal bu gece.
Seven sikilir siken sevilir. Evet.
Her acı nın ve üzüntü nün sonu mutluluk tur yeter ki bunu hak edin.
düşmüşüm kara sevdaya bir çıkar yol bulamıyorum.
Sebepsiz bir fırtına içimde kopan,
Anlamsız uçurumlarda gezinen bir rüya,
Umursama ne yari ne yarını..
demiştin ki seni dün gece sabaha kadar düşündüm. sabaha kadar bir adamı düşünmek bir kadının yapacağı en son iştir. yemedim, içmedim, uyumadım seni düşündüm.

ben inanmıştım sana.

Şimdi sen de şu son cümleyi düşün. bir insanı bu cümleyi kuracak kadar kırdın sen.

ben inanmıştım sana.
Perişanlık götümüze yapışmış vesselam...
Bizi hep gömmeye çalıştılar ama tohum olduğumuzu bilmiyorlardı. -meksika atasozu.
Ya Çok Yanlış Zamanda Karşılaştık Ya Da Hiç Karşılaşmaması Gereken iki insandık. Biz Neydik Bilmiyorum. Sevgili Desem Değil, Aşık Desem Değil Bildiğin Rastlantıydık işte Ondan Öte Gidemedik..
Yoldan çıktım diye bütün işler yolunda.
görsel
Sessizliği dinle; söyleyecek çok şeyi var..

Yaprak ağaçtan sıkılmıştı.. Sonbahar bahaneydi..
kiminin basamağıyım, kiminin dayanağı
görsel
Bazen birisi öyle bir giderki hayatından keşke hep yalnız kalsaydım dersin...
Karanlık içine çöktüğünde kara bulutlarıyla değişmekten korkma hayata bakmakla..
Herkes cennete gitmek ister, fakat kimse ölmek istemez.