bugün

" gerçekler tartışarak ortaya çıkar."

Stalker.
"in other words, Marshal... you owe me 200 dollars!"

(bkz: django unchained)
Merhaba mülayim abi
Merhaba canım,bu adamida hiç sevmem
Korkusuz korkak kemal Sunal.
görsel
Bu çok iyi.
görsel
"şimdi gidiyorum ve seni en kötü düşmanınla baş başa bırakıyorum. kendinle..."
bugün överler, yarın önceki gün övdüklerini istismar ederler. ve ondan sonra seni, beni, her şeyi unutacaklar. her şey kibir. her şey boş. insanlık zaten aptallığa ve alçaklığa teslim edildi ve şimdi kendini tekrar edip duruyor.
-neden böyle üzgün görünüyorsun?
+çünkü sen bana kelimelerle konuşuyorsun. Bense sana hislerimle bakıyorum.
görsel
görsel
görsel
Ben koşarken de seni seviyorum Hüsniye.
Büyük aşkları bilirsin, öpüşmek yok hiçbir şey yok. Çok saf. Bu yüzden büyük. Duygular, dile getirilemeyen duygular unutulmazdır.
Ben neden böyleydim acaba? Değerli olanın farkına vardıkça, neden bataklığıma daha çok gömülüyordum?
Özgürlük 2+2=4 diyebilmektir(1984'ün filminden).
Ölümcül kanserin tedavisi nedir? Ölümün tedavisi yani.. Yanıt, ölümsüzlüktür. Arkanda bırakacağın bir miras yaratırsın. Hatırlanacak bir hayat yaşarsın, ölümsüz olursun. (Saw filminden)
görsel
- çöpçü deyip geçme muazzam para alıyo bunlar baba

görsel
- ben sana çocuğa kefilim demiştim. bir mesele olursa benimle konuşmalısın demiştim.
sözünü tutmadın, çocuğu öldürdün. olmadı, anlaşmayı bozdun...

görsel
"hayat bazen farkında olmadan zikiyor insanı.."

celda211.
"Bana bak Muzo! Seni şimdi burda boğarım, geri kalan cigaraların hepsini yalnız içmek zorunda kalırım. Her cigara yakışımda da "Rahmetlinin cigarasıydı" diye dertlenirim. Beni böyle filtreli dertlere gark etme, attır bi cigara!"

görsel
görsel
"Ne tuhaf bir dünya. Bir gün ona aşık oluyorsun başka bir gün onu binlerce kez öldürmek istiyorsun."