bugün

bazı yazarlarımıza olandır. evet.
az önce yaşadığım durumdur. fıırına hazır pizzayı atmamla sonuçlanmıştır.
Nedir hakikaten bu durum bende de var aynısı.
mutfağa gidip önce bir sandviç hazırlayıp, sonrada sandviçin kuru kuru yenmeyeceğine karar verip meyve suyuyla beraber bir güzel hüpletmektir. bunlara rağmen üstüne birde milka oreo yenmesiyle sonlanan olaylar silsilesidir.
Uykunuzun içine eden durumdur. iki lokma bir śey atıştırmadan rahat edemezsiniz.
dolabı açtıktan sonra bön bön bakıp geri gelmenize neden olacak durumdur.
geceye tedariksiz yakalanmaktan kaynaklanır. (bkz: geceleri acıkan yazarlar birliği)
insana min. 20 dk uğraştırarak baya sucuklu kaşarlı domatesli kekikli karışıklı tost yapıtaran durumdur. hatta bunu ev ahalisi uyanmadan sessizce yapmak lazımdır. bol aksiyon, adrenalin ve ağzımın suları.
Tam buz dolabını açtığınızda elektriklerin kesilmesiyle son bulan durumdur, birde üstüne kapa kapa buzdolabı bozulmasın diyip mutfaktan odanıza giden koridorda arkadan ruhani varlıklar geliyor mudur endişesiyle karanlıkta depar atarsınız.
itina ile başıma gelen hadisedir.
çorba ile yetinip uyumak iyi gelebilir.
canım çiğ börek çekiyo.
miden dayanıklıysa git bi çiğköfte al da kendine gel.
Her gece düzenli olarak. Özellikle alkolden sonra koy önüme 2 antakya dürüm. Nefessiz gömerim.
Kokoreç tam da bu durumlar için icat edildi.
Yaklaşık 1 haftadır bu saatlerde tost makinesinde ekmek ısıtıp üzerine tereyağı sürüp yiyorum. Bağımlılık oldu babamla kardeşimide alıştırdım. Saat gelince hadi diyorlar hep birlikte mutfağa gidip ekmek yiyip öyle uyuyoruz delirdik sanırım.
anasının amını yemesi tavsiye edilesidir.
göbüşümde yer açıldığında günün her saatinde acıkabilirim.
Karın gurul gurul eder Uyutmaz tavuk haşladım yedim. Sonra ayı diyorlar desinler amk.