bugün

harbiden haa.
tvde yarışmalarda
sokakta her yerde bu tipler.

konuşması garip,kıyafeti marjinal.

ulan ortamda bizim gibi delikanlı adam kalmadı amk...
olum elinde tesbih götünde kirmizi dar paca bir kisa pantolon, üstünde slim fit bir gomlek, ayaginda babete benzeyen o tipsiz ayakkabılardan olan ve babet corabi giyen tipler var aq, erkeklere kafayi yedirtti bu kadin milleti en sonunda :d
Vurup öldürün orospu çocu virüsleri. Yada bırakalım soyları tükensin amk. Yada vurun öldürün orospu çocu virüsleri. gelecek nesile sapık düşüncelerin aklından bile geçmemesi için tek çare.
o değil de şu dar paça kısa pantalonlar direk erkeği feminen bir çizgiye taşıyor. gay tipli erkek gözükmek istemiyorsanız vazgeçin ve vazgeçirin.
(bkz: skinnyjeans) olay Budur aslen.
üzülerek söylüyorum ki ; gelecekte cinsiyet kalkıcak gibi duruyor bundan 10-15 sene öncesinde dar kot giyen , saç uzatan bir erkek nasıl alaylanıyordu ancak şimdi dar kot giymeyen erkek kalmadı.
erkek adamın erkek sevgilisi olur mantığını benimsemiş adamlardır.
sayıda bir artış yok. "ipne misin lan sen!" diyen mahalle abileri mahallelerden sözlüklere doğru akın ettikçe üstlerindeki baskı azalan gayler de istediği gibi giyiniyor.
Size ne afedersiniz? Veya bana ne? Daha doğrusu kime ne?
insanların bi giyimlerine bakıp onları ötekileştirmediğiniz kalmıştı tam oldu. Bırakın insanlar ister moda çatısıyla ister zevkleri doğrultusunda istediklerini giysinler. Açıkçası zerre kadar umrumda değil. Niye olsun çünkü?
Bence çok yakısıyor hele kalçası çıkıksa abowww taciz etmemek için kendimi zor tutuyorum. Poposu olmayanlar giymesin dar mar.