bugün

'' gandhi zırvalamış '' diyerek tarihi bir gerçekler bütününü reddettiği için donuza listeme dahil ettiğim yazar. dünya diktatörsüz ve tiransız daha iyidir, unutmayalım. iyi yazmalar dilerim.
Sözlüğümüzün boş konuşan yazarımsılarından.
Ulan ben bunu dini bütün vatan millet aşığı biri sanardım yıllardır herif kandil dağında çıktı.
yersiz yurtsuz bir maniplator.
(bkz: yahudi/#40205618)
mhp'yi çöpe atacağını iddia eden muhtemel bir marjinal örgüt üyesi ya da marul salyangozu.
Bahçelici,sivas katliamı şakşakçısı ve ocakçıdır.
Zevkle engelleyiniz efendim.
https://www.uludagsozluk.com/e/37299404/
(bkz: mal)
beğenmiyorsa ülkemizden gidebilir. ya sev ya terket!
(#28780606) özet geçmiştir.
daha çok Türkçü kişiliğiyle tanınır, Rusya Müslümanlarını birleştirmek adına hatırı sayılır çabası vardır.
çinistan'dan gelen zalim yazar.
Her girisi okunması gereken bir yazardır. Uzun ve mutlu yaşasın.
sallama tarih bilgisi ve dümdüz beyniyle( gerçekten düz. yani kıvrımdan, girinti çıkıntıdan yoksun) insanları yönlendirme kasıntısı olan yazar. troll resmen. bu düz beyinli ve kafa tokuşçu kankalarının taraftar zihniyeti yaklaşımları, düzgün iki kaynak oku tavsiyesini bile tehlikeli kılıyor. mantıktan uzak ve sebep-sonuç ilişkisi felç olmuşçasına yaklaşımları, ''okuduğumu ne şekilde kullanırım'' gibi bi mekanizma geliştirmiş bunlarda. hakikat değil bunların amacı. iğrençlikleri için her türlü yol ve yalan mübah.

bu tuhaf yaratık kişiliğin altında -en basit ve anlaşılır ifadeyle- eziklik yatıyor. boşluk yatıyor. amaçsızlık yatıyor.

iflah olmaz bunlar.
ABi YUNANISTANI BILDIN. BiZiDE KURTAR!
ismail olan mı ?
vatanseverlikle faşitliği birbirine karıştırmış yazar.
(#23330030) entarisi ile 2014 yerel seçimleri özetlemiştir.
#21735050 şak şak şak şak şukular şelale yazarı.

abi bu komünistler hakikaten neden bilmiyorlar asıl ırkçılığın bu olduğunu. madem insanseversin madem hümanist diye senin gibi düşünmeyenlere orospu çocuğu diyorsun e be amk evladı.

kendisinin nickaltında böyle birşeyler yazdığım için yazar kusura bakmamalıdır.
zira yazar burada orospu çocuklarına sesleniyor.
vazgeçmedim bu dünyadan tek avrupa paklar beni,
değer bu yangın yeri, avuç açtırmaya değer.
değil mi ki saf ırkın en seçkini,
değil mi ki franklar aptallıklarından habersiz,
değil mi ki ayaklar altında şanlı almanya,
o vosvos çürümüş, dağlara kaldırılmış,
ezilmiş, motoru tutuşmuş, ilk icadımızın,
düzenbazlar geçmiş başa, derken mertlik bozulmuş,
değil mi ki almanya korkudan dili bağlı korkanların,
değil mi ki yahudiler sahip çıkmış düzene,
doğruya doğru derken eğriye çıkmış adın,
değil mi ki çapsızlar kadı olmuş kopenhag'a,
vazgeçmedim bu dünyadan, şanlı almanya'dan vazgeçmedim,
kılıcımız pas tuttu sadece, o koyuyor adama.
adamım ya bana avam demiş salyalı diyede hakaret etmiş yerim ben seni nasıl üzüldüm nasıl kederlere gark oldum bir bilsen. avamlığımla, ötekileştirilmemle gurur duyarım yavrum, sizin çapsız ideolojiniz bu memlekete yeterince zarar verdi azalarak bitin o yüzden. adam milliyetiyle gurur duyarsa ben o adamı ciddiye almam fark etmez kürt yada türk olması, ne zaman ki at gözlüklerini çıkaracaksınız o zaman dişe dokunur bir şeyler yapmış olursunuz.
(bkz: yahudi/#15568364)

delikanlı yazar. şapka çıkartıyor, eğer haddime ise saygılarımı sunuyorum.
türkler'in başına gelen ve neonazi kundaklaması olma ihtimali azımsanamayacak olan bir felaketi haz duyarcasına, en azından desteklercesine veya normal bulurcasına anlatan yazar.

--spoiler--
bu kundaklama olabilir. biraz önce biraz araştırdım ve aile neo-nazilerin tipik hedeflerinden.

birincisi; bolca çocuğu olan bir aile.
ikincisi; aile geçimini çocuk yardımı ile sağlıyor ve baba çalışmıyor.

neo-naziler bu tiplere sömürgeci derler ve ülkelerindeki işgalciler olarak bakarlar. eğer onlar yapmadı bir kazadan falan çıktıysa da almanya'da ciddi sayıda bir kesimi sevindirmiştir bu haber.
--spoiler--

(#18961158)
#18694139 entrysi ile gerçekçiliği sebebiyle çok takdir ettiğim yazardır.
(#17471194)
(#17271618)

ilginç hayranlık ve takdirlere sahip bir yazardır.
politik birikimine değer verdiğim yazar. kafası da çalışır.