bugün

muhteşem bir pazarlama zekasına sahip firma. ulan kocaman GAP yazılı tshirtleri hem bir ton paraya satıyor hem de konvansiyonel billboardlarla tvlerde hiç bir yerde yapamayacağı reklamı mobil billboardlar sayesinde yapıyor.

helal lan. bizim geri zekalı millete ne yapsanız reva.
2013 yılında bitmesi plananlanıyordu. bu kadar yolsuzluktan sonra neden bitmediğini anlamak hiç de zor değil.
(G)uneydogu (a)nadolu (p)rojesidir. Hala devam etmektedir bitmemistir.
daha mağazasına gidip bir şey almışlığımın olmadığı markadır .

açılımı için gay and proud diyorlar . bilen beni de bir aydınlatsın.
projenin hayata geçirilmesiyle akdeniz bölgesi çukurovada başçeken pamuk üretimi güney doğu anadolu bölgesine geçmiştir.böylece türkiyenin en çok pamuk üreten bölgesi gda bölgesi olmuştur.böylesine sulama kaynakları gelişen bölgede daha önce ekimi fazla olan kırmızı mercimek üretimi ise azalmıştır.ama pamuk için değdi mi değdi.beyaz altın sonuçta
ürün paketleme tekniklerine hasta olduğum tekstil şeysi.
Etrafımda o kadar çok üstüne kocaman harflerle gap yazılı ürün görmeye başladım ki giyim markasından çok pagan tanrılarının kapitalizme uyarlaması gibi algılamaya başladım.
jean pantolonlarına aşık olduğum marka .
bana göre dikiyorlar sanki
gaptırılmaz bir türlü.
pazardan 10 liraya alacağın aynı kalite tişörtün üstüne GAP yazıp 150 liraya satan kazıkçı firmadır.
Avrupa'daki mağazalarını kapatacağını açıklamış amerikan giyim şirketi.

https://tr.sputniknews.co...i-magazalarini-kapatiyor/
Bitip bitmediği merakedilen. Dev sulama, enerji ve kalkınma projesi. En son yıllar önce bilinçsiz sulama yüzünden toprakta aşırı tuzlanmaya sebeb olduğu haberleri çıkmıştı bir daha da medyada haber olmadı.
boşluk anlamına gelmektedir. finans piyasası için düşünürsek; bir ürünün, belirli bir sürede işlem görmemesi (teknik olarak ürünün boşluktaki yani gaptaki fiyattan işlem görmemesi) nedeniyle fiyatlamaları arasında oluşan kopukluk diyebiliriz.
memlekette pek tutmadı bu marka oysaki amerikada çok ünlü.
Oldukça pahalı olan ancak herhangi bir kalitesi, numarası olmayan marka.

ilk çıktığı zamanlarda 'ne lan bu? Güneydoğu Anadolu Projesi'ni simgeleyen tişörtler mı çıktı?' diyordum. Çocukluk işte benimki.