bugün

Yanlis transferde bir dunya markasi olmayi kafaya takan, yanlis transferler nedeniyle hem basarisiz olan hem de maddi krize dogru yol alan galatasaray adina Hangi birinden baslanirsa baslansin uzun bir listedir.

Ryan donk mesela son bombalardan.

Edit: yav he he taraftardan. Hamit altintop gibi adama kaç yıldır oynamamasina rağmen milyonlar ödeniyor. Ciddi bir basiretsizlik var ortada. Liste yapardım da mobilden uzun yazmayı sevmiyorum.
sabırsız, tahammülsüz, şımarık galatasaray taraftarının beğenmedikleri de aralarında olan transferler. ben de - hem de nasıl - galatasaraylıyım ama nefret ediyorum bu galatasaray taraftarının gelen hiçbir oyuncuyu sahiplenmemesinden. bu taraftar bu kafada devam ettiği sürece de başarı hayal olur. içimizde karışmaya devam ettikçe başaramayız.
(bkz: adnan sezgin)

Takıma çöpleri dolduran şahıstı.
ariel ortega ve daniel guiza" yı, ailton ve simao" yu unutanların da eleştirmesi ironik olan transferler. her takımın hatalı transferleri var, unutmayalım.
Son yıllarda en çok sorguladığım iki transfer olmuştur;

1-bogdan stancu
5 milyon verip de resmen başımıza bela aldık. Adam her gittiği takımda bize karşı her maçta golü var. Bu adam fm2008'de benim favorilerimdendi oysa.

2-ryan donk
Sezon sonu zaten bonservisi elinde olacak bir futbolcuya 2,5 milyon para verdik, hem de krizde olduğumuz bir dönemde. Sonuç ise hüsran.

Yine de galatasaray deyince akla yapılan kötü transferler gelmiyor çok şükür. Her şeye rağmen türkiye'nin en iyi takımıyız.
Junichi Inamoto .
adnan sezgin ve fatih terim zamanlarında alınanlardır.
genel olarak aklıma gelenler ise:
ovidiu petre,
bratu,
tamas,
donk,
stancu,
culio,
radu niculescu,
carrusca
(bkz: cristian correa)
(bkz: ali lukunku)
(bkz: juan pablo pino)