bugün

-ben senden ayrılıyorum zühtü.
-niye çiçeğim?
-ayakkabım vuruyor.
-na alaka çiçeğim?
-ne biliyim. götüm kaldı heralda.
(bkz: isabet olmus)
+ gaffur, avrupa yakasından ayrılıyormuşsun, doğru mu?
- ben peker, o canlandırdığım karakterlerden birinin ismi sadece.
+ amma bıdı bıdı yaptın yaw. ukala adam seni...
kimsenin sikinde değil isimli bukleden bir adet çiçektir ottur boktur.
(bkz: isabet)
diziye girdiğinde elinde bıçakla dolaşıp,insanları tehdit edip üstüne donla pijamayla gezenleri başta mine g kırıkkanat olmakla beraber tüm aydınlar kınıyoruz zaten. bir dizide gerizekalı karakter oynatılacak diye bir şart yok bildiğim kadarıyla onun yerine dizilerde oynatılan karakterlerin minumum iq seviyeleri 140'a çıkarılmalıdır ki günlük konuşma dillerinde kullandıkları kelimeler 20'yi geçsin. 3-5 cümleyle nereye kadar ? Nitekim hayırlısı olmuştur. gaffur ayrılsın onun yerine bir bölümde canlandırdığı sabahları gazeteci akşamları seri katil olan peker açıkalın tiplemesi gelsin, dexter tadı yaşayalım. nasıl olsa avrupa yakası dediğimiz şey yaratıcılıktan uzak ordan burdan aparma bir şey. dexter da aparılsın yani nedir ki ?
dizinin dinamizmini arttıracak hadise olacaktır*
hep aynı, hep aynı şeyler... aynı dans, aynı sözler, aynı saç, aynı pijamalar; artık bunaldık. kirli'nin oyoyoooyy u, çocuklar duymasın'ın mutfak zümresi, gaffur'un yoksa sen beni beğenmiyor musunu,... tamam bir iki kere güldük, elli kere ısıtmanın ne gereği var ki. bence gayet yerinde bir karar olmuş tebrikleerrrr peker bey...
peker açıkalın ın güldür bakalım a kafa 1500 şekilde çıkmasından sonra yerinde olduğunu düşündüğüm hareket.
(bkz: arpası fazla gelmek)