bugün

MHP genel başkanı devlet bahçeli'nin korkudan cenazesine katılamadığı Ülkücü şehit...
Şehidimizdir. Ölmemiştir kalbimizde var olacak.
biri aylar sonra beğenmiş entry'mi bir daha paylaşayım hala haklı görüyorum bu konuda kendimi.

--spoiler--
şimdi 2 durum var olayla ilgili isterseniz eksi manyağı yapın fakat demezsem de içimde kalacak.

-birinci allah rahmet eylesin. isterim ki kimse ölmesin, kavga etmesin de adam akıllı yaşamasını öğrenelim şu ülkede fakat olmadığı da aşikar.

bu arkadaş bir kavgada öldürülüyor, bakın arkadan vurma ...vs ..vs değil bildiğin kürtlerle ülkücüler birbirine giriyor.

ülkücü çocuk ölüyor. zıttı da oldu bu ülkede ama haber değeri görmedi.

mesela dayım dekan yardımcısıyken paü'de 3 kürt öğrenci öldü, 2 kişi de ağır yaralandı kavgada.

şimdi biri diyecek onlar pkk'lı ama öyle ama böyle.

kimse keleş alıp taramıyor kimseyi.

kavga ediyorsan, amacın karşı tarafa zarar vermek ve tabiki de zarar almayı da göze almak.

ve peşinen söyleyeyim kavga etmeyince hiç ölmüyorsun da.

bu bağlamda haince ve canice görmüyorum bu olayı çünkü artık öyle bir hale geldiniz ki, ölmekde öldürmekte giriyor bu işin içine, karşılıklı oluyor ne oluyorsa.

resmen birbirinizle iç savaşa giriyormuşcasına.

ülkede iç savaş varmışcasına ki bir süre sonra reele de dökülebilir.

allah sonumuzu hayır etsin.
--spoiler--
öldürmeye giderken ölmüş yakışıklı kardeşimizdir.

allah rahmet eylesin.
Unutulmaz ölümsüz bir vatan evladı.
Oldurecek iken şans eseri ölmüştür. diğer insanlar gibi ne yapalım .
ciğeri beş para etmez vatan haini piç tarafından canice katledilmsitir. Intikam intikam !
allah rahmet eylesin. cennet mekan şehidimiz. gencecik fidan gibi...

edit: sabah sabah ağladım gene amk! kanını yerde bırakan soysuzların soyu tükensin güzel gardaşım.
Biz vicdanımızı Ege'nin Koridorlarında Bıraktık Biz Vicdanımızı Ambulansın önünü kestikleri yerde bıraktık!

FıratÇakıroğlu davası 23 Ocak 2017 ye ertelendi. Katili fetocu olsaydı yedi ceddinin anası bellenmişti şimdiye kadar.

Kavgamızda ve davamızda yaşıyor.
gencecik insan ruhu şad olsun.
Ali ismail Korkmaz, Buse Sarıyağ ile birlikte unutmadığım gençtir.

Fırat Çakıroğlu ve Buse Sarıyağ'ı "çözüm süreci" elimizden aldı

Ali ismail Korkmazı ise "rant süreci" elimizden aldı.

Nice asker, işçi, sivil, öğrenci şehitlerimiz gibi ki birkaç gün önce yine onlarcasını toprağa verdik...
konya-akşehir doğumlu vatan sevdalısı genç. kanı yerde kaldı mı bilinmiyor...
Şehit değildir.

edit: Şehit vatan uğruna ölene denir. Artistlik yapıp kavga etmekle olmuyor kardeşim.
vatanına milletine hayırlı olmak için yapmaya çalıştığı akademik kariyerime gölge düşürmek isteyen vatansız piçlere, ülkeyi bölmek isteyen etekli hewallere, bebek katili orospu çocuklarına, kampüs eşkiyalığı yapan mezopotamya eşeklerine, Türk evlatlarına peşkeş çeken itten bozmalara göz yummadığı için şehit edilmiştir. pisi pisine öldü diyenler karaktersizdir. eğer sindirilmeyi, boyun eğmeyi kabul ediyorsanız karaktersizsiniz.
türklüğü satarsak vermesin tanrı bize rahat,
bir yanım bozkurt benim
bir yanım fırat...

doğum günün kutlu olsun kardeşim.

görsel
https://youtu.be/DAou0UR2-go
Uçmaklarda uç fıratım...
cahilliği yüzünden ölmüştür.
ülkücü gençler fırat'ın resimleriyle fırat'ın adını yazmışlar duvarlara;
görsel

mekanın cennet olsun kardeşim.
Ülkücü yığit. Mekanı cennet olsun.
Onune gelene degil,orospu cocuklarina atarlanmistir.

Sana bunu yapanlarin yanlarina koydular yigidim, sana bunu reva gorenleri gormezden geldiler yigidim...

Adini her okudugumda gogsumun ortasina bir sey saplaniyor sanki..

'Sehit firat cakiroglu'
http://www.firatyilmazcakiroglu.com

Anılarda yaşayacaksın fırat'ım..
Allah rahmet eylesin.
altında türlü dolaplar dönen küçük olaylarda yitip giden koca yüreklerden biridir.
allah rahmet eylesin, orospu çocuğu dhkpciler tarafından katledilmiş yiğit.
berkine üzülen birisi olarak en az onun kadar üzüldüğüm bir insandır.

insan diyorum. insan müsveddeleri anlamaz.
Ne yasin'i, ne ali ismail'i, ne de fırat'ı unutacağız.
Hep dualarla anacağız ve hainlere hatırlatacağız.