bugün

taraftar 5 istedi 6 oldu, 10 istedi zaman yetmedi "Serhat Akın".
fransa'da doğdu,
beşiktaşlı oldu.
helal olsun sana.
pascal nouma !
spiker: tabata beşiktaş'a ne getirir ?
sergen yalçın: valla antep'ten bi kilo baklava getirir.
-its dı fıtbıl, dets dı fıtbıl
-vat ken ay du? samtayms...
-BOOAT!
Erman Toroğlu

- ümit e sor bakalım her şey iyi güzel de yarın akşam evlenecek, bütün golleri bu akşam mı attı, yarına bir şey kaldı mı ?

ve tabiki kaleci şenol.
"sparta prag'ı spartada yeneceğiz!" ümit özat.
Messi messi bu adam neyin nesi.-ertem şener-
akp 'ye 20 milyon oyumuz var / ünal aysal.
şutların ne kadar sertse,rakiplerin o kadar zayıftır.
(bkz: iz dı fıtbıl dest dı fıtbıl)
mustafa sarp

-lan pino... pino, amına koyim senin lan.
http://www.youtube.com/watch?v=ylSficSsF0M
attığın her şut doksanı bulsun ki biri gol olur. *
tugay tugay, vurursa gol olur vurdu aut.
(bkz: what can i do sometimes)
Tahminimce fazla gol atan kacanacaktır. - Ömer Üründül
it's the football.that's the football
'fatih terim'
(bkz: haydi pepescu)
liverpool'un 8 attığı maçtan sonra açıklama yapan sinan engin'in hiç acımadılar demesi.*
siktiret stooeri.
(bkz: çocuklar inanmayın demiştik)
"pele'yi fazla izlemedim belki benden daha iyi oyuncudur. ama annem benim daha iyi olduğumu söylüyor"-maradona
"sıfırdan korner kullanıyoruz." -ilker yasin.
bir çok futbolcunun, gazetelerin ve teknik direktörlerin galatasaray taraftarları için söylediği sözler ;

satenta (uluslararası medya şirketi): stadı süsleyen ‘welcome to hell’ pankartına katılmamak mümkün değil.

berliner morgenpost : “futbolun sadece futbol olmadığını ali sami yen stadında anladım.”

ryan giggs : asla galatasaray’ınki gibi bir deneyim yaşamadım. santradan 2 saat önce zemine bakmak için sahaya çıktık ve stat tamamen doluydu. tezahürat muhteşemdi; bir taraf başlıyor, sonra diğeri, sonra sessizlik, sonra da hepsi birden bağırıyor. ilk başlarda güzeldi, ama sonra hiç de öyle değildi.

maldini :”kimse bana burda 25 bin kişinin olduğuna inandıramaz.”

p. nouma :”bana hep ali sami yen’den bahsettiler.”

hagi:”bu seyirci ölüyü diriltir.”

tf1 fransiz tv :” paris ali sami yen cehenneminden nasıl çıkacak.”

corriara della sport : “milan dikkat et orası hala cehennem.

admir smayiç (neuchatel xamax): bizimkiler maç öncesi ısınmak için sahaya çıktı. soyunma odasına döndüklerinde yüzleri bembeyazdı.

alex ferguson : 1992′deki galatasaray maçını unutamıyorum. 3-3 biten ilk karşılaşmanın rövanşında ali sami yen’deki pankartlar ve tezahüratlar hala hafızamda.

javier irureta : bizim taraftarımız, asla galatasaray taraftarı gibi olamaz. kimse böyle bir taraftar grubu önünde oynamak istemez.

johan neeskens : barcelona’da 100 bin kişinin önünde maça çıkıyorduk. ancak ali sami yen’de öyle bir atmosfer oluyor ki, sahaya çıkıp oynamak istiyoruz.
gol olur
top bizdeyken onlar gol atamaz. (bkz: johan cruff)