bugün

Mert rezil olmuş olmasına ancak en çok fulyanın resmen kendi kaşarlığını ilan ettiği video. pek güldüm izlerken açıkçası begüme de oldu olan tabi..
(bkz: viral reklam)
Bugün anlaşıldığı üzere, gitdigidiyor un anlaştığı bir firmanın mankeniymiş Fulya. *
ilkin eksi sozluk yazarlarinca devamli tartisip aramaya koyulduklari eylemdir.

hayir eksi sozluk ayzari degilim, evet takip ettim olayi. lakin isimiz hep yorum yapip iki acidan da duruma bakmamakti. yazdigim ilk entryde dahi bunu belirtmistim. normalde adamin resmini gosterip arkadan konusmasi gerekirdi. yuzunu degil

yuzunu gostermek, kizin kendini vurgulamasi anlamina gelir ki reklama girer. kendini daha on planda tutmasina hic takilmadinzi beyler.

bunu gectim adamin suratini kisacik gostermemesi gerekirdi. elinde tutmus sanki hediyelik esya reyonunda bulunmus foto gibi kullanmak bu olsa gerek.

hatta akilli biri kendini bu kadar on planda tutmayip herifin resmini hedef haline getirip esyalari ole tanitirdi.

abazan cok, sazan da...

oyle bir iletisime sahibiz ki 24saat icinde unlu ettik. bravo bize. artik aranilan mankenelrdne biri hatat bakarsiniz bir diziede efendim iste boyle diyerek karsimiza da cikar.

tesekkurler
(bkz: balonu patlamak)
izlediğim ve şu yorumda bulunduğum videodur:

(bkz: reklam kokan hareketler bunlar)

çünkü gerçekten intikam alınsaydı internetten alım satım yapılan bir siteden bahsedilmezdi.
REKLAM OLDUĞU AÇıKLANAN OLAYDIR.
salaklıktır, rezilliktir çogunlukta izliyen erkeklerin elizabet yaparker düşündükleri kızdır milletin işini kolaylaştırmış zorlanıldıgı anda begümün yardıma koştugu hayaller zinciridir.
fülya hayallerde baş roldedir inletilendir.
reklammış lan o!
edit:neresi kötü bu entrynin milliyette çıktı kızın reklam yaptığın sen hala eksi oyluyorsun!!!
reklam olan intikamdır. şahsım tarafından intikam adlı kullanıcının profiline bakılmıştır ve ürünlerin 23 temmuzda satışa çıkarıldığı görülmüştür, oysa ki video internete 25 temmuzda düşmüştür. alıcılardan gelen mesajlar da komik olmakla ve inandırıcı olmamakla birlikte, hepsinin sanki aynı kişi tarafından yazılmış gibi bir hali vardır.

yine de bize eğlence çıkmıştır, her gün sahte bir mert'in daha çıkması ve tatlı niyetine bir de onur adlı şahsın ortaya peydahlanması üzerine artık begüm'ün de suskunluğunu bozup bir video çekmesi beklenmektedir.
tek kelimeyle komik. fulya adlı kızımız intikam aldığını sanıyorken mertle begüm buna kıçlarıyla gülüyorlardır eminim. ya da bu fulya gittigidiyor un reklam şeysi yapan bi kız orasını bilemem, zira gayet çekici de görünüyor videoda. o değil de bu kızın anne- babası yok mudur diye de düşünmedim değil. ya da internet denen şeyden hiç anlamıyorlar ki kız bu kadar rahat. yoksa babası internette gezerken kızının 2 yıllık sevgilisinden boynuzlanarak ayrıldığını, sevgilisinin ona aldığı ve üzerinde görmekten çok hoşlandığı geceliğini ve sevgilisinin çok çok özel fotoğraflarını çektiği fotoğraf makinesini sattığını görse kalp krizi geçirmeden ölüverir oracıkta herhalde. hadi onu da geçtim fulyaya 2 çift lafım var. bize ne senin eski sevgilinin çok özel pozlarından, makineyi özellikle kızlara tavsiye ediyormuş bık bık. gören de merti duştan yeni çıkmış behlül sanacak. hadi öyle olsa, ne olur? taş gibi sevgilim vardı beni boynuzladı ühü ühü mü demeye gelicek o zaman?
matrax adlı programda an itibariyle reklam olduğu hatta bu tip reklam veren başka internet sitelerinin de bulunduğunu söylemiş olduğu durumdur.
videonun sonunda ;

al bu da sana benden son öpücük bu da 1 lira gibisinden bişeyler beklediğimiz ama göremediğimiz intikam..
''bizim bu salakla iki yıllık bir birlikteliğimiz vardı!''

acaba hanginiz salak?

''ta ki beni begüm denen o kaşarla aldatana kadar. begüm de benim en yakın arkadaşım...''

hala mı?!

''begüm sen tam bir kaşarsın! o kadar profesyonelsin ki...''

yorumsuz...
mert'in kazandığı turnuvadır. adam şimdi fulya'ya gel dese, fulya salağının koşa koşa gidip mert le sevişeceğinden,begüm ün ara topu olduğu bir olayda.,
aman bize ne bee, adamla yatmış kalkmışsın, adam senden bıkmış başkasına gitmiş çıkmış nette vıdıvıdı konuşuyosun.utan biraz utan *
mert'in arkadaşlarından da bir cevap gelmiştir;

http://www.youtube.com/watch?v=E4vjw-Qi9JE&feature=related
(bkz: gizli reklamcılık)
(bkz: allah ın salakları)
begümün eski sevgilisinin eniştesinin annesinin, mertin ve fulyanın beraber oturduğu evin sahibi ile yaşadığı ilişki ortaya çıkmış.*
izleyince "ulaan millette am deliğiyle göt deliği arasındaki mesafe kadar ar kalmamış" dedirtir ister istemez. afedersin sözlük.
gizli rekalmdır, gizli bir reklam olduğu apaçık ortadadır.

ama şu açıdan çok başarılıdır : bir çok kişi oltaya takılmıştır.
şu sıralar harıl harıl aranan intikam videosudur.
(bkz: reklamcılık dehası)
aslında bir online satış sitesini yaratıcı reklamıdır. yaratıcı türk zekası...