bugün

baba oğul un karşılaştırması.

yeni nesil ergenlerin himym diyeceği hatta dediği versustur.

friends dizisi 20 yıl öncesinde çekilmiş olmasına rağmen komedi olarak çok üstündür. fakat himym nin avantajlı olduğu kısım hayata, genellikle de aşka hayatına dair yaptığı harika tespitlerdir.
aynıdır, yeri farklıdır.
eski - yeni
klasik - modern
friends - how i met your mother.

2 Broke Girls yeni favorim, izleyin derim.
himym diyenleri göstermiş dandirik versus. friends'e liseli dizisi diyen de var. ahahah.

bence de. eleştirin olm. eleştirin bok atın ve izlemeyin. izlemeyin ki sözlüğün kalitesini düşürdüğünüz gibi izleyici kitle kalitesini de düşürmeyin. afferin.
cevabı çok açık ara friends olan versus. himym için kötü diyemem, gerçi o son 5 dakikada tüm hikayenin içine sıçmaları diziyi benim için bir yerde kötü yaptı. kaç senedir takip ediyorduk 5 dakikada mahvettiler güzelim hikayeyi. ama friends 10 yıllık bir ailedir. o arkadaş ortamının bir parçası olmak istersiniz, dizi bitince boşluğa düşersiniz. karakterleri, davranışlarını, hareketlerini özlersiniz.
Cevabı çok nettir. Önce hangisini izlediysen o daha güzeldir. Ben şahsen himym izledim ve friends izlediğimde benimseyemedim karakterleri. Aynı şekilde önce friends izleyen arkadaşların da himymi benimsememeleri olağandır.
himym diyenlere ciddili güldüğüm hadise. birincisi zaten himym konusu friends'den alınmadır. ikincisi friends birçok toplumsal, bireysel konuya değinip bunlar hakkında şaka yaparken, himymnin konusu hep muallakta kalmış bir de üstüne kötü şaka ve yazımı ile zçmık gibi bir final patlatınca iyice gözden düşürmüştür kendini himym. friends başınızı koyacak arkadaştır. o kadar hani.
Friends friends friends!!
Friends alır her türlü.
Önce himym izlemiş biri olarak friends'in her açıdan büyük farkla kazanacağı versus. Olay önce hangisini izlediğinle alakalı değil yani.
HIMYMı önce izlemiş olama ragmen HIMYM diyenleri sarı çizginin ötesine aldığım bi ayrım vardır. FRIENDS ve HIMYMı karşılaştırmak bence gece ve gündüzü karşılaştırmak gibi bi şey. ortak noktaları yok demiyorum elbet var. ama bi phobe, bi chandlier, bi JOEY!!! yapmayın eylemeyin. karşılaştıralamaz. tamamen diziye özgü karakterler, o ince espriler falan. neyse abi izleyin ya anlayacaksınız zaten.
himym diyenlerin samimiyetsiz olduğu versus.
(bkz: Seinfeld)
Friends orjinal has olandır. Himym özenti çakmadir. Zaten friends deki espiriler ve karakterlerin yanından bile geçemez.
barney karakteri tek basina friendsi tokatlar.
J. Aniston onunla popüler oldu. Friends' in yeri başka ama Barney Stinson da gözardı edilemez. Himym in büyük hayranıyım. O halde "Coupling" diyor ve arttırıyorum.
profil fotoğrafımın açık ve net bir şekilde cevabını verdiği versus. Joey'nin capkinligi yanında barney ne ki?
Yeni nesilden biri olduğum halde friends diyorum.
Imdb puanından galip bellidir zaten efsane diyenlerin bakması rica olunur.
Daha önce de dedim şu versusta himym tarafında olan insan friends izlememistir yada kör fanatiktir..birebir çakmasi lan himym friends'in..zaten bütün diziyi barney götürüyo,friendsteki joey de ross da chandler da daha orjinal ve daha baskın karakterler barneyden..ne himymi allah aşkına..

Himymin efsane ötesi olduğunu da görmüş olduk ha ha ha bide zevksiz denmiş friends tayfasina,allah aşkına izlediğiniz tek diziyi gelip savunmayin burda ya..

Ha buarada nike vs nixe
how i met your mother alır gibi geliyor.
10 sezon friends seyrettikten sonra buraya gelip how i met your mother diyen varsa ya sayı saymayı bilmiyodur ya da afedersin götüyle izlemiştir.
yine de bi hatırlatmak gerekirse;

how i met your mother'da en sevdiğin karakter kim sorusuna 10 kişiden 9'u net barney der, zaten diziyi de götüren odur ama friends için böyle bi şey mümkün değildir. önce joey akla gelir sonra yok lan ross dersin, o da değil chandler, yok ya phoebe, aslında monica, yoksa rachel mı derken hiç birini ayıramazsın.
how i met your mother izlerken dizi olduğunu bilirsin ama friends izlerken joey'ye bi bira da bana aç diyesin gelir, monicayla i know diye bağırırsın.
friends 10 sezon olmasına rağmen her bölüm sıkı izleyicileri tarafından en az üç kere izlenmiş çoğu replik ezberlenmiştir ve döne döne tekrar izlenir. how i met your mother izlenir, sonra bi dahaki bölüm izlenir.
friends sonrası boşluğu doldurmak için yapılmış zilyon diziden en tutanı how i met your mother ise de henüz böyle bir kıyaslamayı hak etmemektedir. tek avantajı friends'den güncel olması ve eş zamanlı seyredilmesi olabilir, ama friends zamanında torrent vardı da mı eş zamanlı seyretmedik?
ayrıca herhangi başka bir diziyle himym kıyaslanırken onu destekleyecek biri friends'le kıyaslandığını görünce sinirlenir, çünkü bi friends vardır bi de diğerleri.

haydi hayırlı işler.
Açık mert ve korkusuzca söylüyorum ve bütün sözlükten özür diliyorum friends siker.
baştan sona 4-5 kez izlemiş olduğumdan tabiki how ı met your mother.
Tabiki de joey diyorum.
himym ne lan? friends'in bir bölümünün ismi mi?
ikisi de bok gibi ayrıca şu arka plandaki kahkaha efektleri yok mu hepinizin abv.