bugün

bu dünyada allaha bi can borcu bide akp ye oy borcu olan yazardır. cuhape bana altından ev yapsa genede bizden oy alamaz çünkü islam düşmanı partilere bizden oy çıkmaz. konu kapanmıştır dağılabilirsiniz..
islam inancını benimsemiş biri..
Gerard butler'i çok seven dini bütün bir arkadaşımız. Cuhape zihniyetinden çekmediği kalmamıştır. Uzun adam sevdasıyla kongrelerde covide meydan okuduğu söyleniyor.. inşallah kendisine covid bulaşmaz.. Covide çok üzülürüm..
(bkz: gereksiz)
a haberin yazar hali.
acılarınızı çok çok iyi anlıyorum genşler alah egsoz sistemlerinize zeval vermesin.
Dovulecek tipe sahip olduguna eminim ama ispat edemem. Hic sevmiyom ben bunu. 14 yildir yazarim, bu kadar bos yapan nadirdir.
boş yapanlara pirim vermeyen yazardır.. 14 yıldır yazar olsan ne yazar 950 girisi olan hamidoları elekten geçiren yazar. bizde 7 yıldır buradayız sen gibi buralarda aylak ayak tur atmamışız, yürü ense traşını görelim..

görsel
Gerçekten çok yazık.
sevdiğim bir söz var, ne yaparsan yap ama boş yapma. öyle aklıma geldi.
Akilma soyle Bir tip geliyor bu adami dusununce.

görsel

Beyle.
Kullandığı malı merak ediyom banada gönder.
yaptığı tanımlardan rahatsız olan tiplerin gelip ağlama yaptığı duvardır. bana değil gidin başlıklara yazın. allah egsoz sistemlerinize zeval vermesin..
hesapta "sözlük yazARI".

görsel
Küfür yemek için insanları tahrik ediyor sonra gidiyor gammazlık yapıyor.

adam 24 sözlükte takıldığı için hayal aleminde yaşayıp herkesi fake sanıyor. Yazık şunu moderasyon ya da yetlili yapım ağlamasın daha fazla.
korkudan ödü patlamış yazar. o değil de yeni gelmiş 90 giri girmiş ortamı kuralları yazarları herkesi iyi tanıyor arkadaş nasıl oluyorsa işkembeden atmayız küfür ederim demekle olmuyor et görelim..
bir insanın hangi yazar kimin yan hesabıdır yüzde yüz emin bir şekilde konuşabilmesi için gönül gözünün tamamen açılmış olması lazım. yada anlık kullanıcı adı-ip adresi bilgisini gösteren bir ekran, aa bak öyle bir ihtimal de var.
gönül gözüne gerek görmeyen aklını mantığını kullanan yazar. bi kişinin yazım tarzından kurduğu cümlelerden tarzından eğer sürekli aktif bi yazarın fake hesabıysa anında anlarım. lafımın arkasındayım noldu ifşa edince alem buysa kral benim hesabından hemen çıktı anlaşılmasın diye dogukan xd hesabına girip üst üste 20 giri girdi. demek ki tezimizde haklıymışız..
çaylak olmuş yuzır.

"dönüşüm muhteşem olacek" diyerek sosyal medya hesabına şu videoyu yüklemiş;

https://streamable.com/72svnr
gerçekten çok yazık...
malum zihniyet tarafından çaylak ettirilen über yazar. bunların dedeleri de böyleydi kanks. çarpıcı, sürükleyici, bomba gibi entry giren yazarları organize olup türlü türlü bahanelerle anında çaylak ettirirlerdi. yazık, gerçekten çok yazık.
aradan günler geçmesine rağmen bugünde hayla çaylak olan, çarpıcı entryleri, ibretlik tespitleri, açtığı, sansasyon yaratıp sözlüye yöne veren çarpıcı başlıkları ile adeta bir çoban yıldızı gibi sol freymde arzı endam edip gönüllere akan bomba yazar.

üzüleceyini sanmıyorum ama oldu ki ah edip, üzülüp. hak etmediyi bu muamele karşısında kendi kendine sitem etti ise, kendisine tavsiyem üzülmemesi, yese düşmemesi yönünde. dediyim gibi kanks, üzülme!

sen deyil sözlük kaybetti, bunun herkes farkında. zira bunların dedeleri de böyleydi, ellerinden geleni artlarına koymaz ama sonuşta hep kaybederlerdi.
babadan miras, aylık 21 bin lira kira geliri olmasına rağmen hayla çaylak olan yazar. yazık, gerçekten çok yazık!
sözlükte bu zat ı muhtereme haddini bildirebilecek tek bir insan varsa o da şahsımdır.

haddini ve yerini bilmesini tavsiye ederim... adam gibi yazarlık yapsındır.
layikçilerin el birliyiyle çaylak ettiyi yazar. zira bunların dedeleri de böyleydi, devletin büyük purojelerine karşı çıkar, sözlüklerde de bileyini bükemedikleri yazarları orkanize olarak çaylak ettirirlerdi. yazık, gerçekten çok yazık!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar