bugün

Flormar her kesimin alabileceği fiyatlar mevcuttur. Kaş kalemi güzeldir.
vay anasını birinin ak dediğine diğeri kara diyor..

ben olsam yırtardım ağzını..

gadınım lan ben! the gadınn! benden iyi mi bilecesin bre gawat!
Görümümlerinin güzelliğine ilişkin fikirler değişebilir ama bir gerçek var: ürünlerinin kalıcılığı daima diğer markalardan ileride.

Tavsiye ederim ama koyu renklerini tercih edin. Açık tonları tutturamıyorlar.
biz kazanacağız, flormar işçisi kazanacak!

görsel

yarın saat 19.00'da dayanışma gecesine davetlisiniz, detaylar için mesaj atmanız yeterlidir.
Flormar değil, direniş güzelleştirir!
buradan bugünlerde alışveriş yapan herkesi kınıyorum.

klasik bir işçi düşmanı şirkettir.
özellikle bugünlerde tepki verilmesi gerekir.

(bkz: Flormar direnişi)
Hiçbir zaman kullanmayacağınız bir markadır.
insanlar işten atıyorlarmış. eşim az önce arayıp üyeliklerini iptal ettiğini ve çağrı merkezine kayıt bıraktığını söyledi, hafiften sinir akıyordu sesinde.

bir erkek olarak hiç bir zaman müşteriniz olmayacağım ama işçilerinize bu yaptığınız terbiyesizliktir.

hele ki buna çanak tutan üretim müdürleri ve yöneticiler, kendilerinin işçi olduğunu nasıl unutur?
Concealer ve lip glosslarından gayet memnunum .
Şu an 60 tl alışverişe istedğiniz bir ürünü hediye alabileceğiniz kampanyası var. istediğiniz fiyat hem de. 60 tl yap alışverişi, sonra git 40 tl highlighter al yani.
Bayram param gitti :(
görsel
Benim için sadece oje üreticisi. .
Pearly ojesi harika. Chrome purple rengi o kadar guzel duruyorki anlatamam.
Çok pahalı olduğu için adımımı atmadığım kozmetik dükkanı.
Şehrimin şubesi cirit atıyor mağazada çalılar yuvarlanıyor hatta.
bb kremi yapış yapış olan marka. ama ojelerinin sürümü kolay, kalıcılığı fazla.
Yeni matte lipstickleri harika otesi renk olarak ve kalicilik olarak. Makyaj bazida cok iyi. Suan online satista %40 indiirm var butun urunlerde nerdeyse.
kendilerine kozmetik kimyasalı sattığımız marka, lakin öyle ürünler ki düşünün bizim satış yapan arkadaşlar kullanmıyor. (!)
Bok gibi marka, bir halta yaramaz. Gidin mac falan kullanın.
ojeleri, göz kalemleri ve rujları güzel ürün.
Dolandiricilarin markasimakyaj.
ojeleri güzel, kaliteli ve kalıcıdır. cc kremini beğendim. likit eyelinerları genelde iyidir. bir ucu süngerli siyah göz kalemi mükemmel, tam istediğim gibi. sadece rimellerini beğenmedim.
görsel

Şöyle bir çakmalığı olan marka. Tamam hadi çaldın, bari ambalajı değiştir rezil seni.
Allahın cezası makyaj firması.
Boş kutu gönderdiler ilk sonra geldi kargo bir açtım göz kalemi.
Ardından yanlış oldu diye aradılar.
Şehir dışına çıkacağımı söyledim utanmadan siz kargo şirketine götürürsünüz o halde dedi.
iyi hoş ama online alışverişi lanet bir firma.
bir allığı var silsen bile zor çıkıyor sür saatlerce sokaklarda gez bişicik olmuyor fondötenleri desen geliştirmişler kendilerini fiyatlarda türevlerine göre çok daha iyi özellikle mac'ten son aldığım fondötenden sonra yavaştan rotayı buna kırmayı düşünüyorum. ojeler desen supershine serisi tavsiyedir. hele bir 29 numarası var insanın parmaklarını ısırası geliyor.

bir de burası önemli hayvanlar üzerinde deney yapmıyorlarmış. loreal gibi büyük firmaların bu konuda hayvanlar üzerinde yaptığı eziyet bir kaç yerde karşınıza çıkmıştır. bu konuda duyarlı olmaları çok etkileyici.

kısacası;

(bkz: mac diye nicesine sarıldım benim sadık yarim flormarmış)
renkli kozmetik sektöründe türkiye'de bir numara olan marka. sektorün ortasına koymuştur. yurt içinde piyasayı sallıyor. yurt dışında da açtıkları mağazalar cabası. nereye giderseniz gidin bir flormar vardır.
antin kuntin ojeleriyle göz dolduran marka.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar