bugün

bugün için atatürk'ün sevdiği şarkılar adında bölüm açarak ve arka fonada o güzel yüzünü yapıştıran sevdiğim müzik sayfam.
android apksı da mevcutmuş isteyenler için http://apkandroidindir.bl...zy-android-apk-indir.html
internetten radyo yayını yapmak isteyen, playlist'ini arkadaşlarıyla paylaşmak isteyenlerin işini kolaylaştıran kullanışlı bir uygulama çıkarmış.
tsm list ile denemelerdeyim. http://fizy.com/live/geceuykusu
30 saniyelik müzik yükleme ve dinleme sitesi.
paralı olmasıyla artık güzelliği kalmamış olan site. neymiş efendim emeğe saygıymış, bu zamana kadar aklın nerdeydi o zaman?
kapitalizmin kölesi olmuştur. blackberryden kaldırdıkları yetmedi, şimdi de iphone uygulamasında premium üyelik istemektedir.

allah önlerini kessin, dirliklerini bozsun!
(bkz: demeyim demeyim dedim diyemeden edemedim)
android uygulamasında artık listelerimize para vermeden ulaşabildiğimiz dünyanın en hızlı müzik sitesi. valla soundcloud'u ters yatırır düz s*ker.
sözde nokia symbian belle telefonlar için de uygulaması da olan ama çalışmayan müzik arama motoru, bir de eskiden üye olmayan da sınırsız kullanabiliyordu bunu şimdi üye değilsen şarkının 30 sn den fazlasını dinletmiyor.
gece gece altima sicirtmis müzik Kutusu...
Açtım telefondan ibrahim Tatlises dinliyorum.bir yandanda ödev yapıyorum. esarbini yan baglama çalıyor. birden googledan bir şey bakmam gerekti. telefonu açtım. ve karşımda 4 tane boynunda haç takan saçları uzun ve beni yiyecekmis gibi duran satanist adamlar belirdi. arka fonda ibrahim Tatlises fotosu bekleyen ben bir an kanım dondu.Fizy bir el at şuna bilerek mi yapıyorsun ne? Bir dahada gece açmam o kutuyu. .
ders çalışmamdaki en büyük destekçilerden biri olan sitedir. ne yazık ki ücretsiz kullanım süresinin sonuna gelmişim.

ayıp ettin fizy. senle onca zamandır birlikteyiz. şimdiye kadar aramızda paranın lafı olmazdı. ne ara bu kadar tükendik? neyse yok sana para mara. yayın hayatında başarılar.
çok kötü bozdu. orasından burasından reklam fışkırıyor. en son yaptığı "giriş yapmadan otuz saniye" kuralıyla da sözlükte daha önce verilmiş bütün fizy linkleri düşmüş oldu. iyi değil.
insanı zorla premium üye yapmaya çalışan site.

üyeyken de 30 saniye dinleyebileceksek, ne anlamın kaldı ki fizy?
Aklıma geldikçe beni güldüren allahın belası müzik sitesidir. ulan adamlar milyarder olabilecekken sitenin içine ettiler. Reziller...
müzikseverlerin yeni adresi.
Yıllardır kullanilmakta olan, android uygulamasını çok sevdiğim internet sitesi sayesinde de istediğiniz şarkıların çoğunu size ulastirabilmek amacıyla yapılmış girişimdir.
Telif yasası yüzünden tarumar edilen site.
Normal üyelere şarkının 30 saniyesini dinletebilen site.

(bkz: fizy bitmiş)
yurt dışından erişimin mümkün olmadığı bir siteydi zamanında. kalibresi gayet ortada bir site, grooveshark varken takılmak aptallık.
Bir zamanların vazgeçilmez müzik dinleme sitesi.
yeni üyeliklerde 4 ay dinleme imkanı tanır 4 ayı dolduran farklı e-mail ile yeniden üye olsun.
youtube a karşı alternatif bile değildir.
mood olayı beni benden alandır. eskiden de dinlerdim ancak yeni halindeki mood olayı bir harika dostum.
spotify varken yüzüne bile bakılmayacak olandır.
sorry, we're not available
in your country yet.

an itibarıyla girdiğimde tokat gibi suratımda hissettiğim müzik şeysi.
uygulamasının yeni güncellemesiyle beni benden alan müzik şeysi. nedenini bilmiyorum ama benim gözümde youtube sümüğü bile olamaz.