bugün

beni fazlasıyla strese sokan, lakin bir türlü sınav moduna giremediğim sinir bozucu bir dönemdir. hiç kitap açıp çalışasım gelmiyor ama çalışmazsam o derslerin götüme gireceğinin de bilincindeyim. ama adam olup çalışmam gerektiğini biliyorum. çok değil hepsinden 50 alsam ortalığın amına koyacağım ve alacağım da!
gecenin gündüze, gündüzün geceye karıştığı...
insanların ne yapacağını bilmeden pervasızca davrandığı...
3.5-4 aya bedel olan, toplam 10 iş günüdür.
(#20048034) şeklinde katkı sağlayacağım dönemdir.
"bitse de gitsek" ruh halinin hüküm sürdüğü dönem. oysa daha bunun büt'ü var.
Calışana bitsede gitsek çalışmayana büt'sede gitsek dönemi.
Yıl sonunda bir kez yaşayacağımı zannettiğim dönem. Ben ilk dönem kalırım ikinci dönem finallerde geçerim zannediyordum, hayın üniversite caanım lise gibi değilmiş.
bir yandan okula bir süre ara verme düşüncesiyle heyecanlandıran, diğer yandan da stresiyle kafa bulandıran bir dönem.
Hayatımın son final dönemi olması sebebiyle daha bir bitmeyendir.

Mezuniyet yakın, meşaleleri yakın.

Hep söylemek istemiştim.
görsel

Bu sekilde karsiladigimiz donemdir.
son 3 sınav.
Ringo Ringo finaller.
Size final döneminin özetini yapicam suserler. Şimdi biz bugün sınavdan çıktık. işte klasik kapının önünde soruları falan tartışıyoruz. O an hoca geldi sanırsın marsa gitmiş ...... neyse arkadaşlarda o an hocanın yanına gidip daha sınav sonucu açıklanmadan bütte ne çıkacağını soruyor. Yani sınav sonucu açıklanmadan bütte ne çıkacağını soran arkadaşlarım, bir ara "hocam siz zahmet etmeyin biz kaldık biliyoruz sonuçları okumanıza gerek yok" falan diyecekler sandım.
Düşman başına olan dönemdir. Hayattan soğutur, bölümün zorluğuna göre yaşama isteği bile bırakmaz.
Yaklaşık 8 sivilce alınan 3 kilo yağlı saç ve oje sürülmemek üzere kesilmiş kısa tırnaklar ve en net olan KAHVE..
(bkz: geldi yine tipini siktiğim)
1 haftası kalan şey. Ne bok yiyeceğimi ben de bilmiyorum.
(bkz: fuck i never actually learned shit)
(bkz: finals)