bugün

eski italyan futbolcudur. Venezia takımın teknik direktörlüğünü yapmaktadır.
savunma oyuncularının en çok korktuğu türden futbolcudur. çalım atan, şekil şükül yapan futbolcular durduruluyor ama inzaghi gibi müller gibi kurnaz furbolcular şapkadan tavşan çıkarabiliyorlar.

çok net söylüyorum eğer inzaghi bir onyekuru gibi hızlı koşabilseydi gelmiş geçmiş en iyi futbolcu olurdu.
milan forvet hattını senelerce işgal etmiş kazma. cm'de ilk sattığım adamdı açık ve net.
genelde boş kaleye gol atan sinsi bir italyan golcü.
bir zamanların rüya takımı milanın efsane topçusu.
milan'da kaka ile birlikte en sevdiğim futbolcuydu.

edit: crespo'yu da unutmayalım.
Pezevengin tekidir. Aq beleşçisi.
Pes 2011 de genç halini her zaman alır ve geliştirirdim, çok sevdiğim bir futbolcudur.
bologna nın yeni teknik adamı olmuş eski beleşçi golcü.
çok tehlikeli ve kurnaz bir golcüydü .
milan'ın şu an en iyi 3 oyuncusundan biri bence.
Özlenen adamdır.
adam gibi adamda bugün.
semih şentürk' ün italya şubesiydi. sonradan girerek daha çok gol atmıştır. fırsatçı ve zekiydi.
mahalle maçlarında ben de böyleydim. çok atardım millet uyuz olurdu bana. bu tip fırsatçı golcüler hiç saygı görmez. ama bu da bir yetenektir bence.
kardeşi simeone inzaghi şu an lazio'nun teknik direktörü.
Fırsatçı golcü, deyince akla gelen ilk futbolcu.

Topun gelişine göre bi bakıyosun ön direkte, bi bakıyosun kale içinde hınzır hınzır bekliyo.
Aşkim canim cicim böceğim...

Futbol tarihinin en karizmatik futbolcusudur.
Şu yukarıdaki resimde verdiği poz 2007 şl finalinde Liverpool a 2. Golü atıp dışı çektikten sonraki anın görüntüsüdür.

Keşke bugün milli takımımızın inzaghi gibi bir golcüsü olsa.
ismi mükemmel olan italyan forvet. Gerçi çoğu italyanda durum böyle. Gattuso, Gilardino vs.
Gösterişsiz futbol , bol bol gol. 2007 finalinda Liverpool a 2 tane forvet işi gol atarak takımına şampiyonlar ligi kupasi getirmisligi vardır.
hani zamanın en iyi takımı milanın efsanesi.
sessiz sakin. ama acımasız. fırsatını bulursa kaçırması zor. şuan olsa tüm takımlara lazım bir forvet.
Hayatının en güzel golünü juventusdayken galatasaray a atmış oyuncı.
teknik 0, son dokunuş 20, bitiricilik 20.
2007 sampiyonlar ligi finalinde liverpool a attığı 2 golle kupayı Milan a getiren simdilerin teknik direktörü.