bugün

an itibariyle parayı götürdüğüm fifa nın harkulede modudur. görsel
altımıt tim.

-mustafa sandal.
fifa nın en sevilen modudur, insanı bağımlı yapabilir. sürekli trade list den uygun fiyatlı oyuncu aramak, kadroyu sürekli daha iyi yapma çabası, online maçlara alınan galibiyetlerin tadı sizi bu modda uzun süreler geçirmeye itebilir.
15. ligden başlayarak yavaş yavaş kademe atladığın oyun. hee birinci lige geldiğinde ne mi oluyor? sırf bunu merak ettiğimden g.tümü yırttım kazandım şampiyonluğu. ne boka yaradı ki? hani bekliyosun bi hediye versinler, bi paralı şey açılsın- yoook - bu yüzden 5 maçta bi kontratı biten oyunculara, sürekli atak oynayıp tek şutla kaybedilen maçlara isyan ediyosun.***
eski pes sevdalısı olarak askerden geldikten sonra pes 13 ve 14'le hayal kırıklığına uğramamla beraber ilk defa orjinal aldığım fifa serisinin fifa 14 oyunuyla tanıştığım güzel ama momentumun tavan yaptığı script dolu modu. bpl'nin en iyi defansı bizim eyüpspor defansları gibi oynuyor 2-3 maç ard arda kazandığım zaman sanki prangayla çıkıyor. bir de pack'ten hiç mi bir şey çıkmaz arkadaş bir kere şans güldü yüzümüze sonra yine hüsran yine hüsran fifa 15'le beraber daha bulaşmayacağım fifa modu olarak tarihe karışacak kendileri normal sezon candır.
Onceki serılere gore daha az momentum vuran serıdır 14. Div1 ile d2 arasında çıkıp dusuyorum pekde momentum vurduğunu söyleyemem, ama bu zamana kadar kı en ıyı versiyonu budur efem.
Oynamayan varsa hiç başlamasın, felaket bağımlılık yapar. Hani o kadroyu mu kuriyim bu akdroyu mu, şu topçuyu mu alıyim bu topçuyu mu derken kafa bir tek ona gidiyor bi süre sonra.
fifa 17 de delirdiğim oyun div 4 e kadar yükselip ardından 2 lig düştüm sağlam taktik önerilerine açığım.
fifa'nın en çok bağımlılık yapan modu. ancak aklımda bazı sorular var. topladığım jetonlar ve çeşitli görevlerle ortalsmsnın üstünde bir epl kadrosu kurdum ama bunu geliştirmek için illa jeton kazanıp yeni oyuncular mı almam lazım? ve bunu yaparken de yani jetonları maç yapmadan kazanamaz mıyım? bir diğer sorum da kiralık oyuncular için 7 maç için verilen adamı sonra tutamıyoruz değil mi? son olarak da if ne arkadaşlar:(
Çok iyi kadro kurdum..