bugün

fifa 09'dan beri seri olarak her sene alır oynarım, ilk kez bir fifa oyununu 1 ayda sattım, o da fifa16!
amına koyim ben bu oyunu yapan mühendislerin, karaktersiz ibneler.
biraz gecikmiş olsa da sonunda crack'i çıkmıştır. korsancı fakirler, hücuuuum!
Yine bi sazan.avi . Oynamayın garibanların fitbol duygularıyla.
Tanım: Depmeli top oyunu.
cracklenmiş harika oyun.
legendaryde bile maçların %90'ında kaybetmediğim oyundur. alışınca çok zevkli olur ama alışması büyük sorudnur. oyunu aldığım ilk 2 hafta en az 20 kere maç ortasında oyunu ve playstationu kapatıp sinirden yastık yumruklamışımdır herhalde.
nihayet cracklenmiş oyun.
an itibariyle malum ortamlarda crack'leri indirilebilen oyun.
kalecilerin çok güçlü olduğu oyun. illa doksana ve tam köşeye falan atmak gerekiyor.
futbol simülasyon oyunudur.

crack çıkmıştır arkadaşlar. hayırlı olsun.
görsel
crack i yüzyıllar sonra çıkan oyundur.
ilk defa cumartesi günü oynadım. sanırım ben hala winning eleven 3-4 kafasındayım maksimum 8. bir tek bana mı futbolcular yavaş hareket ediyormuş gibi geliyor? tüm tepkiler yavaş istediğimi bir türlü yapamıyorum.
cracklenmiş oyun.
görsel
Bence tartışmasız suanki en güzel futbol oyunu. Çoğu futbolcu da bu oyunu tercih ediyor.
Bence tartışmasız suanki en güzel futbol oyunu. Çoğu futbolcu da bu oyunu tercih ediyor.
fm de kemik isimler vardır al geç yaparsın. birde arjantin ve brezilya deneyimi olan bir scout bulursun. gönderirsin bölgeye wonderkidleri toplaması için bu kadar basit.

2 hafta neyi bekliyorsun ben çözemedim.
pahalıdır.
Güzel oyundur fakat bir yavanlığı vardır adını koyamadığım.
görsel
malum ortamlara düştüğünde kurban keseceğim oyundur.
Ps 4 online oyunda real madrid'ten başka takım almayan ergen sürüsü oynuyor bunu sadece. 3 yıldıza rakip bile bulamazsınız neredeyse. Madrid ergenleri sarmış oyunu adeta.
Sürekli real madrid'i seçen ezberci köpekleri itinayla siktiğim oyun.

Fifa'da hep madrid olan adam kolaycıdır, çakal bi tiptir.
Ps4 de oynayanlarla 7/24 kapisabilecegim oyun beklerim.
her türlü şikenin döndüğü oyun.
fifa 17 'de momentum saçmalığını bitirmeleri dileği ile.

https://www.youtube.com/watch?v=dcO7zZtZNwM
görsel
Fut da yardırdığım oyun.
1 division da çırpınıp duruyoruz sanırım 2 ye düşücez.