bugün

Hayatında bir kere bile yalan söylememiştir.
amerikan uşagidir.
hz. peygamberin ismi her anıldıgında gözleri yaşaran din alimi, muhterem.
soyadiyla hicbir iliskisinin olmadigini dusundugum. kimdir nedir bilmedigim sadece aglamayi seven samanyolu tv ile alakasi oldugunu okudugum kisi.
(#16498396) gibi sığ ve cılız çırpınışlar öğretilmiş ucube yandaş takımı da vardır. beyinlerini kullanmak yerine körü körüne kul peşinde sürtmeyi hayat biçimi ve gayesi edinmişlerdir. güzel dinimize halel getirdiklerini, belki o sözde değerinin anlaşılacağı 50 yılda anlarlar.
Allahım belasını versin diyerek bela okuduğum nadir kisilerden biri. Hiç sevmez oldum, hatta birkaç kitabını bile okumuştum, inanmaya başlamıştım bu adama.
hayatında 1 kere yalan söylememiştir. o 1 kereliğine mahsus doğruyu hala bulamadım. yoksa buda mı yalan.
kendi çapında cennete girebileceği düşünülen canlı. papanın elini öperek dinler arası bağı sağladığı söylemlerine yol açan din ve bilim düşmanı
yunus emre''emeksiz zengin olanın,kitapsız bilgin olanın,sermayesi din olanın,rehberi şeytan olmuştur'' diyor.galiba böylelerin çıkacağını önceden görmüş.
serveti, çalışmaları büyük. dünya çapında resmi, gayri resmi organizasyonlar, oluşumlar, kurumlar, topluluklar... o öldükten sonra türk milletinin leyhine, gerçekten, inanarak kullanılsa hizmet edilse, türkiye kadar büyük bir devlet ve organizasyon kesinlikle olmaz.

ne yazık ki şu anki amaç ve gayesi devleti çürütmek, kendi oluşumlarını hayata geçirmek gayesindedir. dediğim gibi, gerçekten vatanını katıksız seven, hiçbir şahsi kâr gütmeyen biri yönetmeli bu serveti. Bu zihniyetler değil.
görsel
ben soyadından bağımsız yaşayan başka hiçbir kimse görmedim bugüne kadar.
HiÇ HACCA GiTMEMiŞTiR.
EDiT. GiTMEMiŞ ADAM NEYi EKSiLEDiNiZ? iSLAMIN 5 ŞARTI NEDiR.
EDiT2: ARKADAŞLAR HACCA GiTMENiN FARZLARI VARDIR LÜTFEN ARAŞTIRIP OYLE MSJ ATINIZ.
Yüzünün Rabbiyesi silinmiştir. iktidar hırsı yakıp kavurmuştur.
kuran-ı kerimde hz muhammed'in son peygamber olduğu belirtilmesine rağmen ısrarla mehdi-mesih bekleyen zat.

artık şiilerin mehdisini mi, hristiyanlarn veya yahudilerin mesihini mi bekliyor allah bilir.
hacca gitmiştir. ayrıca isa mesih in beden olarak değil fikir olarak geleceğine ve islam dinine uygun amel edeceğine inanmaktadır. bu düşünceleride kuran ve sünnete uygundur.
" isa mesih in beden olarak değil fikir olarak geleceğine ve islam dinine uygun amel edeceğine inanmaktadır" diyerek islam tahribatı yapan bu insanı savunan sığırları ortaya da çıkartmıştır.

bu isa mesih fikir olarak gelecekse islam dinine uygun amel nasıl ediyor amk? fikirler soyutur lan, kafanız mı güzel?

düşünceleri de kesinlikle kuran ve sünnete uygun değildir.
adamın hammaddesidir.
dini sömürge silahı olarak kullanan insan.
siyonizme ve amerikan emperyalizmine hizmet eder.

bu adamın yaptıklarını görmemek nasıl bir kör cahilliktir anlamakta mümkün değil.

bu adam hakkındaki gerçekleri söylediğim için cehennemde yanacaksam valla rağzıyım yanayım anasını satayım.
toplumsal yaşamda din sosyal bir olgudur. sebebi ne olursa olsun bu sosyal olguda ki çoğunluğun hareket şeklini eline geçiren birey veya bireyler topluma (özellikle 100 de 90 Müslüman olduğu bir ülkede) istedikleri gibi yön verebilirler. özellikle din sosyal bir olgu olmasına rağmen tartışılamaz ve kutsal olarak görülen mekan veya kişiler(peygamberler) hakkında olumsuz fikirler belirtilemez.

bu bağlamda din'e bitişik olarak ibadet ''bireysel'' anlamda gerçekleştirilmesi gereken bir olgu iken; günümüzdeki bazı bireyler dini kolaycı liderlik ve menfaat gibi bazı olumsuz görülen adımlarda kullanıyor ve bundan çıkar sağlıyordur. bu da şunu ortaya çıkarıyor ki bireysel anlamda yaşanması gereken olgu (allah la kul arasına kimse girmez derler hep bu benim dini olarak öğrendiğim ilk ve en kutsal cümledir) çoğullanır ve artık kişi kendi adına değilde cemaat gibi toplumsal yapılara hizmet etmeye başlamış olur. bunun en güzel örneği de emniyet teşkilatıdır.

sayın gülen dinin bireysel konumdan çıkarıp çoğulcu hale getiren bir anti liderdir ve ben cehennemde cezamı çekmiş cennetin yolunu tutarken cehennem de yanmaya devam eden gülen beyefendiye göz kırmayı ihmal etmeyeceğim.
(bkz: fethullah gülen in bir popüler kültür ürünü olması)
merkez üssü amerika olan müslüman tacir.
yakın zamanda türkiye'de kendi partisini kuracak olan kişidir.
şubat 1990'da vermiş olduğu vaazda, cemaate kötü söz söyleyenin, allah'a peygamber'e ve din'e kötü söz söyleyenler gibi cehennemlik olduğunu söylemiş, bu sözü sıçmıştır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar