bugün

tek bir kelimeye sığdırmak çok zor onu. fakat böyle bir zorunluluğumuz olsaydı onun için denilebilecek bir şey var: kahraman!

allah rahmet eylesin...
Dünya böyle güzel insanların hatrına dönmeye devam ediyor diye düşünüyorum bazen. Allah rahmet eylesin.
marvel kahramanı değil gerçek kahramandır. nur içinde yatsın.
Bu güzel insanın şehit edilmesinin 2. Yılı bugün.
Tabancasıyla otomatik silahlı hainleri püskürtmüş, birinin canını almasının ardından mermisinin bitmesi sebebiyle diğer hain tarafından kalleşçe sırtından vurulmuştur.
Kahraman kelimesinin vücut bulmuş halidir.
Bu toprağı vatana çevirenlerdendir.
Tüm entylere eksi veren bir p.ç var. O p.çin de hangi terör örgütü sempatizanı olduğu malumunuz
Burası şentepe. Benim evin az yukarısı.

görsel
bu adam canını hiçe sayıp teröristlere son kurşunlarına kadar ateş edip hayatını kaybetmiştir. bu insan da polis rize'de tekbir getirip havaya ateş açtıktan sonra gözaltına alınan ismini bilmediğim ama bir çok haber sitesinde ''bir polis memuru'' olarak adlandırılan insan da polis. ne acı dimi birisi vatanı ve ülkesinin insanını korumak için bilerek ölüme koştu diğeri ''allahu ekber'' ''allaha kul olun'' ''müslüman rizeliler uyanın'' diyerek havaya ateş açtı. her 2 insan da polis...
En çokta senin polis bayramın kutlu olsun. Ruhun şad olsun şehidimiz. Hakkını helal et bizlere.
mekanın cennet olsun güzel abim.
Bebek katili pkk insanları öldürmesin diye kendinden vazgeçen kahraman.
Dün doğum günüydü. Dün giremediğim için kutlayamadım.

Doğum günün kutlu olsun güzel abim.

görsel
başlığının canlandığı iyi oldu. rahmet okuyalım bu vesile ile. hayatın rutininde, koşturmacasında ismini hatırlayamadığımız anamadığımız on binlerce yüz binlerce hatta milyonlarca vatan evladı var. hepsinin ruhu şad olsun mekanları cennet olsun.
Bugün şahadete yürüyüşünün yıl dönümü. Vatan sana minnettar kahramanım. Allah rahmet eylesin. Evet.
Kahraman Türk polisi Fethi Sekin! Rahmet ve minnetle anıyorum. Mekanı cennet olsun.
Mekanı cennet olsun. Fethi sekin ölümsüzdür.
Huzur içinde uyu güzel abi.
Minnettarim huzur icinde uyusun.
görsel
Habur da orospu çocuklarını karşılayan, terörist elebaşlarını devlet televizyonu na çıkaranlara ses etmeyenler bu adama ağlıyor ya. iki yüzlü herifler sizi.
izmir'deki adliyeye yapılacak pkk saldırısını engellemiş şehit polistir. kürt ve ülkücüdür. ülkücülüğe karşı olsam da ne işe yarıyor diye soranlar ders alabilir.
1973 Elazığ doğumlu polis memuru. 2017'de izmir adalet sarayına 2 terörist tarafından gerçekleştirilen saldırıda şehit edilmiştir.
şehit olup aramızdan ayrılmasının 4. senesidir.

ruhu şad olsun... ayrıca kürttür diye biliyorum. o yüzden türkçüler anmamalı.
ortalığın savaş meydanına döndüğü bir vakada "ben trafik polisiyim" deyip kulağının üstüne yatabilecekken görevini kahramanca sonuna kadar yapmış şehit polis. allah rahmet eylesin.
(bkz: kahramanlar can verir yurdu yaşatmak için)
izmir Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesi'nde motosikletli Şahinler Timi'nde görevli olan, 2017 yılında izmir Adalet Sarayı'na yönelik düzenlenen terör saldırısı sonucu şehit düşen yiğit bir Türk polisidir. Şehadete erişinin 4. Yıl dönümünde, saygıyla ve sevgiyle anıyoruz. Mekanı cennet olsun.