bugün

yüksek çözünürlüklü resimlerde ve görüntülerde tükürmediği anlaşılan topçu.

iki futbolcu arasında mesafe var ve tükürdüyse bu görünür, görünmez mi?

bir damla tükürük gösterin bana, tamam diyeyim, bir daha ismini ağzıma almayayım.

bulabildiğim en yüksek çözünürlük : görsel
tükürdüğünü düşünmüyorum. bu adam profesyonel provokatör. doğru. ortalığı kızıştırır, gerginliği arttırır, rakibini tahrik eder. ama bunu profesyonelce yapar. bunun yanında, fatih terim de kendisini ciddi şekilde dizginlemiş durumda. forma giyebilmesi için kendisine çeki düzen vermesi lazım. böyle bir durumda, o kadar kameranın önünde gidip de tüküreceğini düşünmüyorum.

küfür etmiş olabilir. meireles'le aynı dili konuşuyorlar, portekizce. o da böyle bir çene hareketiyle görüntülenmişti, muhtemelen küfrediyordu ama tükürmediğine hükmedildi. bu pozisyon için melo'ya ceza verilmeyecek bence. iki oyuncu için de tükürmedi diyebilirim. ceza verilirse zaten ortalık karışacaktır da neyse. bence adam haybeye oyundan atıldı ve hedef haline geldi.
derbide gördüğü kırmızı kart kötü performansının üzerine tuz biber oldu. kuvvetle muhtemel sezon sonu takımdan ayrılır.
galatasaray taraftarlarının küfür ettiği ve sezon sonu derhal takımdan gitmesini istediği futbolcu. bazı fener beşiktaşlı ağzı gevşeklerin melo üzerinden galatasaray taraftarına saydırmasına anlam veremiyorum biz sizin gibi emek hırsızlarının peşinden koşmayız. korkmayın.
(bkz: beşiktaş ın melo aleyhindeki korkunç planı)
bu akşamki galatasaray-beşiktaş maçında oğuzhan'a tükürmesiyle ortamdaki 7 gs'liden 3'ü kendisi hakkında "terbiyesiz evladı!" şeklinde bir tanımlama yaptı. diğer 4 kişiden ikisi aynı, diğer ikisi farklı farklı akrabalık bağları kurdular. hele birini takip edemedim o derece. lüzumsuz adamdır, engin baytar'dan çok farkı olamayan lüzumsuz adam.
Türkiye ve Hollanda'yı gururla temsil eden Oğuzhan Özyakup'a tüküren Melo hangi yüzle bu ülkede top oynayacak.En az 15 maç
fatih terimi itmiş futbolcudur. şiddetini anlamak pek mümkün değildi. sanırım bizde hocaya saygısızlık hoş bir eylem olarak anılmaz.
bugünkü beşiktaş derbisinde rakibine tükürerek kendisinden bekleneni yapmış, karaktersiz, saygısız, mahlülü bozuk topçu.
salyalarına hakim olması gereken oyuncu. galatasaray'daki vadesi bitmiştir.
medya' nın turnusol kağıdı olacak futbolcudur. örneğin tükürmese bile 10 maç ceza almalı denecek midir? sadri şener çıkıp; dövmeli falan jiletçi midir nedir? sırf tipten 10 maç yemeli diyecek midir? mhk başkanı kanal kanal gezecek midir? hakemler bildiri yayınlayacak mıdır? en önemlisi; adnan öztürk lafının arkasında duracak mıdır?
senin oğuzhana yaptığın o tükürük hareketini inönü de götüne sokarız biz koçum açık net.

tanım: brezilyalı bir adam. normal düz adam işte. üniversite diploması falan yok yanlış anlaşılmasın. yüzeysel bir canlı.
bu akşam ki maçta tükürmüş tükürmemiş hiç önemli değil ancak necip in artisliğine kıçını dönüp gitmesi gerekirdi. çabuk gaza gelip takımını yalnız bırakan futbolcu.
Sneijder in gelmesinden bence rahatsiz olan futbolcu seneye sutingen olacagini bildigi icin cirkeflesiyor pic.
melo eğer tükürdüyse centilmen olmayan futbolcu.
tükürduyse siktirsin gitsin ayrı konu fakat besiktasli yavşak futbolcuların özellikle üzerine oynadığı asikar.sert fauller, üzerine gitmeler falan.
tükürdü diyen ibne kuşlar çarpılacak. şimdi herkes ezikliğini bir bir ortaya çıkarıyor bu başlıkta.
tükürmemiştir arkadaşlar. maç özetini izleyen görür, tükürmemiş, beşiktaşlı oyuncularla konuşarak anlaşma gafletine düşmüştür.
rakip futbolcuya balgam fırlatan futbolcu.
balgam saçarak konuşan futbolcu. bu gözlerin gördüğü en çirkef brezilyalı.
tükürmemesine rağmen bu kadar üstüne gidildiğine göre birilerinin canını çok acıtmış.

yüzyılın oyunculuk numarasıyla kırmızı kart gösterilmiştir kendisine.

tarafsız olan herkes mesela levent üzümcü bile nasıl bir "oyuncu" olduğun görmüştür. ama bazı bünyelere gerçekleri konuşmak zor gelir.
drogba geldiğine göre ( ki görünen o gelecek gibi) takımdan şutlanması gereken oyuncu. hem yabancı kontenjanı açılır. yekta o bölgede aslanlar gibi oynar.
Siki ile FeBe ye attığı golün acısı hala bitmemiş. Bejekeliler de şimdi sözlükte amma çok bejekeli varmış diye seviniyor. Yok lan salak herifler FeBe li onlar.
Çıkarken FATiH TERiM'i de iteklemiş ve büyük saygısızlık yapmıştır! Acilen kadro dışı bırakılması ve para cezası verilmesi gereklidir.
beşiktaş maçında gördüğü kırmızı kartın kurallar dahilinde olduğu futbolcu. ha cezası ne olur bilinmez ama kart %100 haklıdır, kurallarda açıkça yazar.

buna rağmen böyle bir futbolcu üzerinden genç oğuzhan'a, necip'e saldıran galatasaraylı arkadaşları cidden anlayamıyorum.