bugün

merakla beklenen dizi. fakat fatmagül ismini çok mu aramışlar zamanında resmen itici, o nedir yahu yarmagül gibi.
(bkz: serbest çağrışım)
maalesef ki senaryo katliamcısı ece melek gillerin elinde ziyan olacak olmasına rağmen beren için tutacak dizi.
hülya avşar'ın çuvalda giyse güzel güzeldir sözünü doğrulatan sinema filmi.
(bkz: aşk-ı memnu v2)
beren saatin aşk ı memnu da ün kazandıktan sonra oynayacağı film herkez nasıl olacağını merakla beklemektedir . fragmanında beren ege yöresine ait gel gel kayıkçı türküsünü söylemektedir . Kanal d ekranlarında 16 eylül saat 20.20 de başlayacagı ve perşembe akşamları yayınlanacağı söylenmektedir . oyuncu kadrosu aşağıdadır .

* Beren Saat - Fatmagül
* Engin Akyürek - Kerim
* Sumru Yavrucuk - Ebe Nine
* Musa Uzunlar - Reşat
* Murat Daltaban - Münir
* Fırat Çelik - mustafa
* Buğra Gürsoy - Vural
* Kaan Taşaner - Erdoğan
* Engin Öztürk - Selim
* Deniz Turkali - Perihan
* Seda Güven - Meltem
* Veda Yurtsever ipek - Ender
* Esra Dermancıoğlu - Mukaddes
* Bülent Seyran - Rahmi

http://www.facebook.com/v...deo.php?v=113953165325438 ( fragmanı )
yılar önce hülya avşar' ın oynadığı tecavüz sahnesi şöyleymiş.

http://webtv.hurriyet.com...te-o-tecavuz-sahnesi.aspx
saz çalmakmış.
sazı çalıp napacaksa. ekmek filan çalsa anlarız.
Beren Saat olmasa tutması söz konusu bile olmayacak dizidir film olması daha mantıklı olurdu, bence 4 gencin tecavüzü üzerine kurulu bir aşk realist bir yaklaşım değildir. Ama fragmanı görünce kız şarkıyı güzel söylemiş dediğim dizidir.
dizinin özetini okuduktan sonra gerçekten fatmagül ün suçu ne diyor insan.
beren saat ten daha farklı bi yapımda rol almasını beklerdim. olmamış.
+ Fatmagülün suçu ne
- geri zekalı ütüyü prizde unutmuş

+ Fatmagülün kıçı mı
- aynen usta yok böyle bişey

+ Fatmagülün işi ne
- bende öyle diyom bacım gitsin baksın anasına

+ Fatmagülün siki mi
- yok artk abartma lan
Kanal d'nin, için de yine sevişgen tavırları olan ve eylül ayında başlayacak olan dizisi. Aşk-ı memnu'nun senaristleri yazıyor bu diziyi de. beren saat'te ortalık sevişgeni oldu anasını satim, bir dizi de en az 2 kişi ile sevişen beren saat, bu dizide en az 4 kişi'nin tecavüzüne mağruz kalacak falan. Allah kolaylık versin.
(bkz: veren saat)
Fatmagül'ün suçu; tek başına dolaşmak.
senaryosunu "son komünist" vedat türkali'nin yazması sebebiyle merak edip izlediğim hülya avşar ve aytaç arman ın başrollerini paylaştığı erotik-dram (bu türü de ben uydurdum) türü bir filmdir. Tvde dönen reklamlardan gördüğüm kadarıyla beren saat in başrollüğü ile günümüze aktarılıp dizi film olarak yayınlacakmış. filmlerin dizi filmlerine dönüştürülmesi de hep tuhafıma kaçar da neyse tv ile pek aram olmadığından beni ilgilendirmiyor.
fragmanı gördüğümde yüzünün eskiyeceğini düşündüğüm dizi adayı, zira tuba büyüküstün de her sezon bir dizi çekerek bunu yaptı.karşıyım bunlara, az gidin dinlenin biraz özlesin sizi insanlar.
çeşme ıldırı'da çekilen dizidir.
fragmanındaki şarkı için;
(bkz: kayıkçı)
aşk-ı memnu finalindeki sahnelerin fotoğraflarının veda bölümünden önce medyaya sızma skandalıyla sarsılan ay yapım çalışanlarının, bu sefer işi garantiye alıp ilk bölümünü tenha bir alanda çekeceği dizidir. e haklılar; nitekim sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş.
sanırım önce hülya avşar, şimdi de beren saat' in onu oynaması.
yeni bir ay yapım eseri. o değil de bu dizi sonrasında hülya avşar denen ünlünün oyuncu olacak olması zoruma gidiyor. neden mi? güzelliğiyle çevirdiği erotizm kokan filmlerle ünlenmiş bir kişi. kendisinin oynadığı bir filmin drama olmasıyla 2. sınıf magazinciler;

- beren saat i beğendiniz mi? rolün hakkını veriyor mu? oyunculuğunu beğeniyor musunuz?

diye sorular soracaktır. burada ben devreye girer ve sorarım.

- hülya avşar ı kim beğeniyor oyuncu mu?

hayır bir iki filmi dışında*** iyi filmi dizisi yok. müzik desen gülben ergen fark atmış kendisine.

buradan magazin muhabirlerine kendi çapımda sesleniyorum. sıradan bir ünlü olan, oyuncu olmayan hülya avşar ı malzeme yapmayın. beren saat e haksızlık olur. ucuz sorularla yeniden popüler yapmayın. insanlar başarılarıyla anılsın.
dizi izlendiğinde anlaşılacaktır. nedir ne değildir.
(bkz: ben sucsuzum hakim bey)
hakkında facebook'ta yaran bir paylaşım dönen yakında kanal d'de yayınlanacak dizi.

fatmagül'ün suçu ne?
eskiden bihter olması.
fatmagülün suçu bir zamanlar bihter olması....
kanımca beren saat'in, bihter karakteri üzerine yapışmasın diye bu kadar acele kabul ettiği yeni dizi. fakat biraz yalnış bi tercih olmuş sanki.