bugün

Sadece eğitimi iyi olan okulum. Gerçi reklamları da hiçbir halta yaramadı. Bana okulu soran tüm arkadaşlarıma iyi dedim o kadar methettim ki bana komisyon bağlıcaklar yakında televizyondan daha çok reklam yaptım
Son çektiği reklamda arkadaşımı oynatmış olan dandik üniversite.
ben şuan fatih üniversitesinde okuyorum . aklı olan gelmesin. parası olan gelsin.
Sessiz ortam tam bana göre, soğuğu karı kışı seviyorum, istanbuldan uzaklaşsam iyi olur hatta dağ başında yaşamak benim tarzım, param da var fakir miyim ya da lysden iyi yaparım burslu kazanırım diyorsanız işte tam doğru noktadasınız. Fatih Üniversitesi, bir dünya Üniversitesi. ayrıntılar iç...Neyse ne işiniz var gidin bilgide falan okuyun.
elektronik ortam, telefon dinleme, gizli çekim ve kayıt mühendisliği diye bir birim kurulsa, yeryüzünde en çok yakıştıracağım üniversitedir.
mezunlarının bir ömür boyu fetoculukla yaftalanacak olması da, cabası.
Pek de gündeme gelmeyen üniversitedir. yusuf yerkel öğrencileri arasındadır. istanbul'dan hallice uzaktadır. burada okuyan öğrenciler hep bir ikilem içerisindedir. cemaat bir tarafta, üniversite ortamı bir taraftadır. üniversite sırf ciks üniversitileri için bile kırk takla atar. ne şiş yansın ne kebap hesabı.
içinde pek güzel kız barındırmadığından dolayı öğrencilerinin üniversite ortamı aradığı üniversitedir. ya da nedir bende bilmiyorum.

eski çalıştığım şirkette haftada 6 gün bu üniversiteyi ziyarete giderdim. çünkü kahve makinalarının içindeki kahveyi biz sağlıyorduk. burada benden önce çalışan servis elemanı türbanlı bir öğrenciyi evli olduğu halde kuma olarak almış ve imam nikahı ile evlenmiştir. sonra kızın ailesi çocuğun peşinde düşüp araştırdığında çoktan kızın adamla beraber yaşamaya başladığını ve zaten evli olduğunu öğrenince kafayı yemişlerdir.

işin ilginç yanı bunu yapan adam beş kuruşsuz ama kız zengin aşirettendir. şu da var ki, bu kız üniversite okuyan! çocuk ortaokul terktir.

cemaat mi dediniz?
Üniversitesi Fethullah Gülen hoca'ya ait olduğu söylenmektedir.
Fethullah gülen ve cemaatinin aÇmış olduğu üniversite zincirlerinden yanlız biridir.
kayyum atanması ihtimal olan üniversitedir.
cemaat üniversitedir. Babasının Şirketi olan omuz dekolteli türbanlıları görebileceğiniz kurum.
çok kaliteli bir eğitim kurumudur aslında cemaate bağlı tüm üniversiteler çok kaliteli eğitim kurumlarıdır. "ak"itlere dert olmuştur ama dibini eşsen çoğu fatih mezunu çıkabilir.
Herkesin kazandıktan sonra gelmez diye yazmıştım dediği üniversite.
Konya mevlana universitesinden sonra kayyim atanan diger bir universitedir.
kayyum atanan üniversitedir.

http://www.haberturk.com/...versitesine-kayyum-atandi
bugün itibariyle kayyum atanmış ve devlet kontrolüne geçmiş üniversitedir. cemaati bitirmek için elinden geleni yapan sarayın son hamlesidir. inşallah gün gelir başta türgev, bmz denizcilik, sabah, atv ve a haber olmak üzere erdoğan ailesinin mallarına da kayyum atanır.

http://www.milliyet.com.t...ne-kayyum-gundem-2259929/
1.5 yil kadar okudugum ve hizmetin ne kadar da icinde oldugunu bizzat gordugum universite. recep, gulenin eline verdi. ama recep in eline kim verecek?
Kayyum atanmamistir.
sanıldığının aksine çok gerici ve muhafazakar bir üniversite değildir. diğer kurumları (örneğin fem eğitim kurumları buna örnek olabilir) bu çizgide ilerlemese bile (örneğin kız erkek ayrı eğitim) burada çok daha özgün eğitim vardır. kampüsün bi ucu hadımköy diğer ucu büyükçekmecededir. seçmek istediğim, seçeceğim üniversite olacak kendileri. ama bu davranışlarının altında muhtemelen devletten korku da söz konusu olabilir çünkü malumunuz üniversiteye kayyum atandı ve rektörün de acıklamaları marmara üniversitesi olacağı yönünde
özetle;
kay
yu
ready?
orada okuyan öğrencilere ne olacağı merak konusudur. bi arkadaş okuyordu, ne olacak şimdi?
Burada okuyan ogrencilerin de potansiyel darbeci olarak mimlenmesine vesile olan üniversite. Hicbir okul almaz bunları.
kapanmıştır.
cemaatçi olmayan pek çok insanın okuluydu ben gibi.
Fatih gibi 15 vakif universitesi kapanmistir. ilk 15binde olup tip tercih edecek ogrencileri 50 kisi falan etkileyecek anca bir de bazi kontejanlarda artma olcak sanirim %25 %50 burslu okuyacak siralamalara etkisi olacak daha cok tercihi iyi yapmak lazim.
Ohal kapsamında kapatılmış üniversite.şahsen ben bu karara çok gıcık oldum.mesela ögrenci 100binde, istanbulda mimarlık istiyordu.en düşük devlet universitesi mimarlık 20.bin.parayı kıyıp fatihe gitti.bu olaylar sonucu devlet üniversitesine verilecek.tamam gene aynı parayı ödeyecek olabilir ama diplomada kaliteli bir üniversite yazacak.bu mu adalet.
mezunlarının ne yapacağını merak ettiğim üniversite.