bugün

biz sende tutuklu kalmıştık hocam.
umarım gerçekten gelir de bir de bu şekilde koyarız gs'ye açık ve net.
buralarda kaldık hocam buralardaaaaa.

görsel
görsel
görsel
görsel
şerefsizim mutluluktan gözlerim yaşardı teknik direktörüdür. allahım şükürler olsun.
Bir ilker yasin repliği olarak ; ağlamak istiyorum sayın seyirciler.
3-2 lik Madrid maçında 3-2 lik Schalke maçında kalmıştık hocam şimdi nicelerini gerçekleştirme zamanı.
Galatasaray ile anlaştığı borsaya bildirilen teknik direktör. Şu konuda tatmin olamadım; şöyle ki bu adam galatasaray'da işi varken gidip milli takım ile anlaştı ve galatasaray'ı yok saydı, milli takımdan ayrılınca tazminatını istedi. Bu adam kovulduğu yere geri dönünce nasıl olacakta herkes mutlu olacak? Umarım 6 ay sonra işler kötü gidip kovulursa bizi de sovüşleyip gitmez yani kimse pişman olmaz.
en az tayip kadar fetöcüdür.
Şenol günéş hocanın yeni kurbanı. Hoşgeldin im para tor.
Güzel bir giriş cümlesi yapmış ben bile heyecanlandım.
Başarılı ama sevimsiz bir kişi. Milli takımdan gönderilişi daha dün insanların bu kadar balık hafızalı olması beni kızdırıyor. Evet.
(bkz: Hoş geldin imparator)
Giriş cümlesi hiç de hoş değil.
Amk artisti...

Şahsım adına cevap veriyorum hatta 3 cevap..

Ft: nerde kalmıştık...
Tkk: kovulduğun günde!!
Tkk: alaçatı'da kalmıştık. Alkolün etkisi geçmişti ya hani sonra işte götün yememişti...
Tkk: uçakta kalmıştık, evladım dediğin adamın anana avradına sövdüğü yerde...
Geldi yine...
şenol güneşin bir diğer kurbanı. yazık oldu sene sonunda yollar ayrılır. teknik direktörlük serüveninin son noktası.

Ayriyeten tudorun takımı çıkar topunu oynar yürürdü. Bundan sonra iyi bakın gs ye bütün çirkeflikleri göreceksiniz.
fatih terim = temcit pilavı
Seneye Avrupa şampiyonlar liginde çeyrek finaldeyiz beyler. 10 yıl sonra yeniden maç izlemeye gideceğim anasını satayım.
Gelmesi ligi renklendirecektir.

Bakalım 2-3 maç kötü gidince terim'e ne diyecekler? Heyecanla bekliyorum.
bir beşiktaşlı olarak tudor'dan memnundum terim tehlikeli rakip .
Birileri demis öldü simdi yazsınlar ego geri döndü.
Hiç bir şey yapamayacaktır. Milli takımı mahvetti sıra gs’da. O eski hakan ünsallar, hakan şükürler, ergün pembeler, arif’ler yok gaza gelecek. Takımın tümü yabancı lan. Fatih hiç birine söz geçiremez. Terimi tanımıyorlar bile. Garip gs’liler sevinmeyin. Bir yol olmayacak çünkü. Sadece isim getirdiniz kusura bakmayınız.
Bu paragöz, haysiyetsiz adam beş altı ay önce hakettigi yerde yani yerin dibindeydi. Yine zirveye çıktı.

Beş altı ay önce bu haysiyetsiz adamın yediği paraları gündemde tutan, tartışan insanlar ise şimdi bu habere seviniyor. ''Muhaliflik'', rasyonellik filan buraya kadar. Oysa Fatih Terim'in AKP Türkiye'sini, dinciliği, gericiliği, yolsuzluğu, hırsızlığı temsil ettiğini anlatmaya gerek yok.
Geri geldiğine göre işsizlik maaşı almaz herhalde. Evet.
im (bkz: para) tor yuvasında imiş :D
Süleyman Demirel'in spordaki vücut bulmuş hali gelip gelip gidiyor.