bugün

vay be teknoloji ne gelişmiş der avm'lerin hastası olur açık ve net.
Burayı fethetmemiş miydik? Yanlış mı hatırlıyorum?
"lan ben burayı avrupa'nın bilim ve kültür merkezi yapmaya çalışıyordum, siz çomar yuvasına çevirmişsiniz aq" derdi ve akplileri kovalardı.
kenanı bulun bana derdi bence.
bu akşam öküz ya da trende takılalım mı?

derdi.
Sikmişsiniz güzelim şehri derdi.
Bizansa geri iade etmeye çalışır.
e5'in haline üzülür trafiğe çare düşünürdü bence.
(bkz: lan şehrin amk koymuşsunuzzzz)
(bkz: yatacak yerimiz bile yok)
erdoğan'ı betona gömün emrini verirdi.

her yer beton sayesinde.

her yere imar verirsen öyle olur.
"giderken bıraktığım asmalar üzüm olmuş, ben yokken buralara olanlar olmuuuuş, olanlar olmuş" derdi.
Önce Hafif Bir tebessüm ederdi Çünkü Gayri Müslimlerin Tekrar feth ettiğini düşünürdü istanbul'u Bu ona Biraz Manasız trajik ve tuhaf gelirdi lakin Sonra gerçeği duyunca ve görünce Utanırdı çünkü istanbul hala Biz Müslümanlarındı istanbul hala Biz Türklerindi Sonra Gezerdi Kendi şehrini bakardı ki Sokakların da Ne şeref kalmış Ne Haysiyet Viyana'dan Paris'ten Farkı Yok insanların Birbirine saygısı Yok insanların ahlakı yok ! Sonunda Ruhuna Daha fazla Acı ve elem doğmaması için Dönerdi geri Evlatları için Dua edip Dönerdi huzura...
Fatih Sultan Mehmet Han ile asker arkadaşı olan yazarın açmış olduğu başlık olup !
Fatih şok! diye devam edeceğini düşündüren başlık.
duble yollara bakar bakar dalardi.
insanların giyim, kuşamını; esnafların hilelerini görünce gayri müslum bir şehre geldiğine inanırdı. Sonra ismail ağa cemaatinden; sakallı, sarıklı kişilerin peşine düşerdi. cemaat reislerini tanır ve dışarının neden bu kadar bozuk olduğunu anlardı.
nete gider iki el dereceli atar tryn alirdi skini siz tahmin edersiniz artik.
"Ecdad ecdad" diye zırlayan ak komandoları susuz, sabunsuz...
Ahir zaman buymuş demek derdi. .
buralar hep pahalılanmış derdi.

bilsem 2 dönüm arazi çevirirdim buralardan diye de eklerdi.

ağaoğlu'nu da büyük bir ihtimal osmanlıyı yıkan beylik sanardı.
Bizden alır Avrupalılara geri verirdi, siz bakmayı beceremediniz, güzelim şehrin içine ettiniz diye.
Keyfinize bakin, sakin kaybetmeyin hacilar der.
1. köprü fatih 2. köprü sultan 3.köprü mehmet

olurdu.
ben nasıl mezarımdan kalktım diye düşünür..
ismi verilen 2. köprüden geçenleri idam ettirirdi.
kendinizi kandırmayın amk. gayet de gururlanırdı. milyonlarca Müslüman, yankılanan ezanlar. daha ne olsun.