bugün

bitmiş, tükenmiş bir adam diyorlar şimdilerde bunun için. ben de şaşırıyorum, hep böyleydi bu, bitmiş, tükenmiş, gölgesi bile olmayan bir adam, adamcık.
Az önce sırrı sureyya için " terör örgütü yandaşlığını görmedim" dedi
rte nin emirlerini yerine getiren gazetecidir.
(bkz: alo fatih) olayıyla iktidarin adamı olduğu herkesin tarafından anlasilmistir.
seviyorum lan ben bu adamı , kimseye yaranmaya çalışmıyor.

ne kemalistlere ne de akp ye yaranmaya çalışmıyor.

ama ne düşünüyorsa çatır çatır söylüyor , valla zor bulunur böylelerinden.

ama işte bu yüzden kimse sevmez , çnkü adam kimseye yaranamyıro öyle bir derdi de yok.
akpli olan insana saygı duyarım veya chpli veya mhpli ama yalaka kaypak adamın bu ülkeye gereği yoktur , zararı çoktur.
akpnin yalakasıydı bugüne kadar anında sattı halk tvye çıktı adam ya. bakalım zaman gösterecek ileride kimin yalakası olacağını.
ülkede hükümet çözümsüzlüğü var, doğu sınırları pkk ve ışid gibi örgütlerin fiziksel ve çıkar çatışmaları ile kaynıyor, turizm gerilemiş, eğitim de bir yığın sorun var ve fatih altaylı bakın bugün ne yazmış, bu kadar kritik mevzu varken adamın derdine bakın:

http://www.haberturk.com/...olmus-fiyatiyla-one-gecer
bugün bir gazetede yunanistan ile ilgili yazdığı yazısını hayretler içerisinde okuduğum sözde gazeteci şahsiyet.

arkadaş bak ciddi olarak söylüyorum bunu. bu adam bu ülkede köşe yazarı, haber müdürü ise bizim ülkemizde nice gençler harcanıyor. sadece peşkeş çekmedikleri ve doğru bildiklerini söyledikleri için hemde.

ben hayatımda bu kadar saçma sapan ve düşünülmeden yazılan bir yazı görmedim. adam resmen adamların yolu kaymak gibi, 25liraya rakı balık yaptım, 50 liraya otelde kaldım diye yazı yazmış ve bunu türkiye ile kıyaslamış.

birde iyimser bir tavırla adamlar kanaatkar, iyimser diyerek sevimli gözükmüş. yav bu kadar olmaz ya bu kadar olmaz.. senin gibi "güzel" bir gazeteci nasıl yazar böyle şeyleri.

peh..
son zamanlarda sadece arabalarla ilgili yazıları yazıyor. bu adam gazetenin baş yazarı bir de.

http://www.haberturk.com/...britlerin-en-kucugu-yaris
pek sevmesem de bugünkü yazısı çok doğru;
http://www.haberturk.com/...tih-altayli/1129068-yasin
ak partili duruşu ve gezgin ruhuyla ülke medyası açısından önemli bir gazetecidir.

star gazetesinin kurucusu ve 6 ocuk sahibi ve aslen ise malatya'lıdır.
siyasete girmemek için spor yazıyor.
ne işe yaradığı belirsiz insan. gazeteci desen değil, programcı desen değil belki manav olabilir..

adabı muaşeret kanunlarını bilmez kendisi..
Rahmetli levent kırcanın ayar verdiği sen yalakasın , salaksın dediği biri işte . Türüne heryerde rastlama ihtimali vardır .
vakti zamanında sözde sanat hayatında sarhoşluktan öte gidemeyen bir soytarıya hoş bir ayar vermiş, sempatik gazeteci.duruşunu seviyorum.
Tarafsızlık ilkesini koruyamayan bağımlı kalemşörlerdendir.
Suya sabuna dokunmayan muhalefet görünümlü yalakadir kendileri. Iyi polis kotu polis rolünün oyuncularından aklı sıra muhalefet. Türkiyenin dış borcunu basari gören sirri sureyya isimli adam için terör örgütüne yakınlığıni görmedim diyebilecek kadar karaktersiz bir sahsiyettir.

Kilictaroglunun karsisinda oturdugu gibi tayyibin de karşısında otursun
O zaman aferin derim yalama herif.
Suya sabuna dokunmayan muhalefet görünümlü yalakadir kendileri. Iyi polis kotu polis rolünün oyuncularından aklı sıra muhalefet. Türkiyenin dış borcunu basari gören sirri sureyya isimli adam için terör örgütüne yakınlığıni görmedim diyebilecek kadar karaktersiz bir sahsiyettir.

Cübbeli ile dalga geçmek isterken halleri geliyor aklıma... Tam bi mal.
Köşe yazısı olarak araba deneyimlerini yazıyor.
Bir gün niye gereksiz konularda yazıyorsunuz ülke kan gölüne döndü şeklinde yorum yazdım. Yayınlamadılar.
Öyle de sansürcüler.
geçen gün izlediğim bir programında "fetö"yü işliyorlardı; ergenekon, balyoz kumpaslarında bize yüklenenler şimdi bizden daha çok cemaatin üzerine gidiyorlar minvalinde sözler söyledi.

programı kapatırken söylediği son sözler çok hoşuma gitti:
-her şeyin bir bedeli var. biz "bir büyük adam" sayesinde birçok şeye bedel ödemeden sahip olduk. biz de millet olarak bu bedelleri ödeyeceğiz.
altaylı değil galatasaraylıdır.
cumhurbaşkanı, başbakan falan bile kendisinin yaşadığı saltanatı bu ülkede yaşamamıştır. akşam yemeğini papermoon'larda yiyen, haftasonu kahvaltılarını paris'de yapan, gezmediği ülke kalmayan, istediği yerden istediği şeyi satın alabilen garip biri.

yersen gazeteci..millet uzun adam felan diyor da, uzun adamı halk seçiyor kardeşim. sahip olduğu resmi sıfatın faydalarını yaşıyorlar. bunları kim seçiyor da elit diye milletin başına tayin ediyor? 1,5 yıldır köşe yazısı yazmayıp garip konuları işleyen, 8 yıldır izleyici ile dalga geçer gibi programlar yapan, turgay ciner dahil ülkenin önde gelen zenginleri ile bildiğin kanka olan biri.

hayır yapsın, yaşasın. birşey diyen de yok. ama kral hayatı yaşayıp mağdur edebiyatı yapmasını doğru bulmuyorum. bırak be kardeşim. mağdur olan başkaları bu süreçte, senin gibilerin tuzu kuru. ülke yansa, sizin kılınıza zarar gelmez.
Katillere hiç kızmadığını söylemiş sunucu.
milli takıma büyük ayar vermiş söylemek istediğimi söylemiştir.sen ne dersen de bunlar anlamaz da neyse.