bugün

2006 yılında hatta daha öncesinde rte'nin ilk yıllarında, şu anda şiddetle yalakalağını yaptığı r.t.e için taban tabana zıt, saldırgan ve saygısız yazılar yazmış adamdır. 30 yaş üstü o hallerini ve ayaklarını çok iyi bilir. evet insanlar değişir de bu öyle böyle bir değişim değil bu bal tutan kanalı yalamak diyebiliriz ve gerçekten tırsaktır. adam soru sorarken gözlerinde korku var ters tepicek diye. medyayı bırakıp akepe'ye geçmesi ne isabetli bir karakter örneği olurdu. çünkü medyanın ilkelerinde herkesin haber alma, soru sorma ve eleştirme haklarını karşılamak gibi kaideler vardır. gösterinin ilk 2 günü ortalıkta görünmeyen bu gafil kanalın mensubu olarak böyle bir hareket yapsa çok onurlu olurdu.
kişilik yapısı rte'ye benzeyen kişidir.
hayatımda gördüğüm en kaburgasız insancık, bu kadar korkaksan bari gazetecilik yapıcam diye kendini rezil etme
rte'ye hediye ettiği kitabı öyle yavaş öyle itinayla uzatmıştır ki.. bir an programdan önce falaka mı yedi diye düşündüm amk.
Bazen samimiyetinden şüphe ettiğim ama ben yaptığı işe bakarım arkadaş denilmesi gereken şahıs.
ertuğrul özkök ve yiğit bulut gibi aşırı muhalifken iktidarın ikinci seçimlerde aldığı yüksek oylar sonucunda çark edip tayyip yalakası olmuşlardır. hala da öyledirler.
Türk basın tarihindeki en büyük ''bukalemun'' yapısındaki yandaş kalemcik'tir.

birde şu, tayyip biiieeyy.. Sa aa a yın başbakanumm.. deyişi yokmu..

ibretle seyrediyoruz. Ve not alıyoruz.
henüz yalaka demediğim adam. en fazla tırsak derim.

bir de toplumun "çapulcu" kesiminden birini çıkartırsa kıçı kurtarır. yoksa yalaka fazlasıyla hafif kalır.
An itibarı ile suratındaki sıkıntı net olarak görülebiliyor. içten içe " ulan şu adama iki tane daşşaklı soru sorsam Kahraman olurum" diye geçirdiğine eminim.
Fatihciğim bu yazıyı sana yazdım. Bildiğim kadarı ile senin baban zengin. Sen de yıllardır medyada yükünü tuttun zaten. En fazla kovulursun. Sıkma kendini bu kadar basur olmak üzeresin.
gordudum en kaliteli gazetecilerin basinda gelir.
(bkz: Mehmet barlas v2)
şu anki programından sonra kekeme olacağından korkulan. aman fatih karşındaki sahte imamlar karşısında bağdaj kurmuş bir adamcık.
ne bu korku?
hergün sorduğu o soruyu kendisine sormalıdır.

ne zaman adam olursun fatih bey? asla olamazsın. sen de parayı bulduktan sonra sosyal münafık oldun.
(bkz: ne vereyim abime)
levent kırcanın tabiri ile "yalakasın olummm sennnnn yalakaaaaaaaa.".
göğsü kabarıyormuş... kendi söylüyor. *
fatih altaylı: ne sorim abime?
rte: ne soracan abine?
böyle bir kafayla program yapan bir gazeteci.
recep tayyip erdoğan ile teke tek programının bugünkü konuğudur.
Elindeki soru listesini okuyarak verilen görevi yapmaktadır.
F.Altayli:Ne sorayım abime?
Basbakan Ne sorucan abine?
F.Altyli:Ne sorayım abime?
Basbakan:Ne sorucan abine?little little in to the middle
Fatih Altaylı: Hafta da bir kadeh içenlerde var onlar alkolik değildir.
R.T. Erdoğan : Alkol içiyorsa alkoliktir işte.
Fatih Altaylı: Ama 2 kadeh alkol alsa da size oy veren insanlarda tanıyorum.
R.T. Erdoğan :Onlar 2 kadeh alıyor onlar ALKOLiK DEĞiL.
(Ayran kafası dedikleri bu olsa gerek)
bugünkü programının özeti:

--spoiler--
"efendimiisss, kıymetlimisss, gollum gollum."
--spoiler--
çok çok itici biri.

konuşma tarzı olsun, tipi olsun, düşünce tarzı olsun aşırı irrite edici biri.

bana kalırsa başbakan'ın röportaj vermesi gereken son kişi..
yalaka, yandaş, yüzsüz, satılmış ne demek onun canlı kanıtı insandır. gün gelecek o sığındığı müslüler amerikaya göçecek o zaman sen ne yapacaksın liboş yandaş.
an itibariyle kendisi adına utandığım insan.