bugün

sahi böyle bir yazar vardı ne oldu ona?
çok güzel komik nicki yazardır.
Seri artılayan yazar .

teşekkür ettim reyiz.
Galiba biraz kızdırdım yazarı.
Yanına mendil açabilir miyim?
tekrardan hoşgelmiş yazar.

edit: adam melek çıktı rıza baba
nereye koyacağını bilen yazar.
Bana da koydu. *
An itibariyle gönlümün efendisidir. Muhtemelen entryleri okumadan artilamis olsa da hoşgelmiştir.
çok enteresan bir yazar. derdi nick altı almak. benim de derdim böyle tiplere stres topu muamelesi yapmak.

ilgiyi gerçek hayatta ara bebeğim. yok illa burda arayacaksan adam gibi yaz, anlatacağın bi şeyler olsun "ahahahaasssiktir herif ne yazmış be" diyelim. bak bu, şahane olur.

ama programlanmış bir robot gibi okumadan seri artılarsan olmaz o. amk ne yazdım ya bitmiyosunuz ki. lan bitmiyosunuz olm aynı model, aşağı yukarı aynı ilgi budalalığı. nick altı girmeyeydik iyiydi. devralmak için butik otel arıyorum arkaşlar, butik otel sahipleri ve seksi kızlar eqlesin. ahahahas bir taşla iki kuş mu ya la?
yine seri artının amına koymaktadır.
dönmüştür...

dönüşünün şerefine ulufe dağıtacak olan yazardır..
Sozlugun en guzel nickiydi. Bu nicki gordukten sonra arkadaslarima bu nick uzerinden espriler falan yapmistim. Hala arkadasim degiller ama olsun.
Kendisi motordur.iki dal sigaraya istediğiniz herseyi yapar.
kendisine misli ile teşekkür etmeyi borç bildiğim yazar.
seri artıları için sözlük huzurunda teşekkür ederim .
şuku bombardıman komutanı yazar.
Seri ve açık artilayan mübarek.
Seri artılamış, sağolsundur...
(bkz: yaman şakacısın delikanlı)
Gelen bildirimleri gördükten sonra gözleri dolan ben.

görsel

Onuncu nesil yazar. Fantastik bir ismi var.
beni artı oy yağmuruna tutan bir diğer yazardır. diğeri ise kiz varmis herhalde buradadır.
fakat yerine ama koyuyormuş çakalın nicki sağlam, bu arada beni açık oyluyor ama amsız olduğumu bilmiyor.

bir yazar.
Seri artı veriyor nasıl yapıyo anlamadım.
Fakat yerine a*ına koyarım diye okuduğum nicktir. (bkz: yaran yanlış okumalar)
Neredesin lan demek istediğim yazar.

Harbiden nerdesin yalnız bıraktın beni hani kardeştik?