bugün

yaptığı kaprislerle sık sık gündeme gelen 1986 doğumlu oyuncu.
Güzel ama kaprisi, iticiliği, olumsuzluğu yüzünden belli kadın.
Ikizler burcu kadını.
Overrated bir güzelliğe sahip bir oyuncu. Yolda çevirsen beş kızdan üç tanesi bundan güzeldir ama işte insan talihi güzel olsun böyle zengin oluyor işte.
Yaprak Dokümüyle Kariyeri canlanan güzel başarılı oyuncudur.
Kişiliğini bilmem ama güzel olduğu kesin.
memleket kan ağlarken ve kendisi milyonlar kazanırken, yoğurt için problem yaratan kişidir. evet ilginç.
gittiği mudo mağazasında kasada sıra beklemeden öncelikli işlem yaptırmak için ortalığı birbirine kattığını iddia ediyor magazin basını. kasiyerin "sıraya geçin ve sıranızı bekleyin" uyarısından sonra "sen benim kim olduğumu biliyor musun" tadında bağırıp çağırarak mağaza müdürünü de çağırarak mağazada sıkıntı çıkarmış diye anlatmış görgü tanıkları muhabirlere.

kasadaki kızı tebrik ederim şahsen. herkese eşit davrandığı için. ayrıcalık sağlayan mağaza müdürüne de pes yani!
sevimsiz itici kişilik.
'Güzellik görecelidir ' kavramını yerle bir eden hatun bu hatuna çirkin diyen hayatında hiç çirkin hatun görmeyendir.
gayet güzel gadındır.
güzel kadındır lan abartmayın.
Çirkindir net.
kadının dibidir.
çok güzel kadındır kardeşim. merhaba dese emret diyecek adamlar burda hiç maval okumasın. hem güzel hem sempatiktir.
Etlidir.
Dertlidir.
carpici bir guzelligi olmayan ama guzel kadin. adimi soylese yapacagim en fazla kafami dondurmek. emret dermisizmis. ghhcfhbh.
spor salonunda bol bol meme çalışmış oyuncu. o ne la öyle.
Ilk aşk tutulmasında tanımıştım.cok guzel bir kadındır. fakat bir ayakkabı mağazasında kendisine ozel muamele uygulanmadığı için ortalığı birbirine katmış olduğu söylentileri var. O güzelliğine bu davranışı hiç mi hiç yakıştıramadım.
Hem sesi hem de güzelliğiyle erkeklerin hayallerini süsleyen kadındır diye düsündüğüm oyuncu.
Bunun gibi kız çok memlekette hatta daha güzelleri. Lakin bu işler şans işi işte.
Bu ne biçim ses.
bu kiz yaprak dokumunde bildigin cirkin, bisi yapmis bu.
bok gibi sesi, sağlam kalça ve memesi olan sevimli hatun.