bugün

en popüler sosyal paylaşım sitesi.
twitterle olan yarisinda en gec 1 yil kadar geri dusecek paylasim sitesi.
Boku çıkmış sosyal paylaşım sitesi .

(bkz: Bokunu Çıkartmak)
apaçilerin mekanıdır fotoğrafların altında

for isteyen kalp koysun, açıklamalı for, oha for, oha taş vb.. yazar

kızlara selam yazdığınızda ise ; oha resmen yavşadı, oha bide sikseydin vb şeyler yazar.
yaratıcı insanlara denk gelebileceğiniz topluluk.
görsel
kendini sürekli yenileme uğraşlarında olan amacına ulaşamayıp gittikçe çirkinleşen kadınlar gibi.
arkadaş listemizde ekli olmayanlara atılan mesajları ücretli yapmasıyla akıllarda "yarraklara mı geliyorlar da bu kadar düştüler acaba?" sorusunu uyandıran firma.
çok gereksiz bir sosyal site. samimiyetsizlik diz boyu. sadece ergenlerin ve yaşını başını almış insanların aktif olarak kullandığını site. yaşını başını almışlar da zaten okey için giriyorlar.
beğeni almak için arkadaşların mesaj ile uyarıldığı site.
kendime bazen üyeliğim olmadan ne yapıyordum? sorusunu sormama sebep olmuştur.

dipnot: gerçi oldu da ne oldu ? demiyor da değilim.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/kezban-406303/

şöyle tipleri artık daha kolay deşifre etmemize yol açmış sosyal paylaşım sitesi.
borsada 26 dolar seviyelerindedir.
artan rakipleri ve belli bir noktadan sonra insanların daha az kullanmaya başlaması sonucu reklam gelirleri azalmıştır.
şirket çare olarak her şeyden para kazanmak için yeni yeni icatlar çıkarmaktadır ancak sonu pek iyi gözükmemekle
birlikte 20 doların altına inecektir bir zaman sonra.
sevgilini sürekli online görüyorsan iyiden iyiye gıcık alabileceğin sosyal ağ.
sohbeti babalara gelmiş sitedir.
Sanırım 2004'te açılmış olan sosyal paylaşım sitesi. Işte adresi: http://www.facebook.com. *
an itibari ile özellikleri değişmiş afedersiniz bokum gibi olmuş site, arkadaş zaten ilk facebook dan zaman tüneli yaptınız facebook'un ağzına sıçmıştınız şimdi yeni özellik ile resmen sıvamışsınız.
an itibari ile tasarımı değiişen site. sağ sol kavramı birbirine girmiş.
"Zaman tünelinin tasarımında bazı güncellemeler yaptık. Artık gönderilerin ve önemli gelişmelerin sağdayken, diğer her şey solda." diye güncellediğini belirten site.
o değil de cümleyi anlamakta güçlük çektim: "Artık gönderilerin ve önemli gelişmelerin sağdayken" derken eski düzenden bahseder gibi belirtilmiş. ben de sağı solu mu şaşırdı bunlar dedim. cümleyi "Artık gönderilerin ve önemli gelişmelerin sağ yanda, diğerleri ise sol yanda." demek daha anlatıma uygun değil midir?
son yıllarda arabesk rapçi ve depresif insandan geçilmeyen sosyal paylaşım sitesidir. kuruluş amacı güzeldir fakat sanki bizim milletimize biraz ağır geldi. kendini bilen, kişilikleri oturmuş vatandaşlarımızı tenzih ederim.
Her akıllarına geldikçe yeni gelinin yarrakla oynadıkları site.
sağ sol davası ile sonunun iyi görünmediği site.
Her akıllarına geldikçe yeni gelinin yarrakla oynadığı gibi oynadıkları site.
2 aydır kullanmadığım site. hafifledim diyebilirim.
kapitalizmin en modern ve en güçlü halidir. evet belki gereklidir ama kesinlikle yıkıcıdır.
an itibariyle girilemeyen site.