bugün

facebook whatsapp veya twitter a sahip olmayan insandır.
eksikliğini çevresindeki insanlar sayesinde hissetmektedir. ama bunlar olmadan da yaşanılabilindiğinin canlı örneğidir aynı zamanda.
Muhtemelen burda yazılanlardan bihaber hayatına devam edecek insandır. Kaygısızdır.
tumblr'ı vardır.. ben gibi..
aptalca durumlar paylaşıp beğeni beklemez akıllı insandır.
Dünyadan bir haber olan muhtemel yaşı 65 civarın da olan insanoğlu dur .
benim o. *
hayatında sosyal aktivitelere yer vermeye çalışan insandır. moralini saçma sapan şeylere bozan bir insan olarak o tür sitelerden uzak durur. kendisini farklı şeylere yönlendirmeye çalışır.
Twitter a kadar bu benim dediğim insandı ama Twitter bozdu işi...
sözlükteki nüfusun %95'inin içinde bulunduğu durum.

la bir gidin işinize ya. ben de televizyonda sadece belgesel izlerim zaten. onun dışında hiç açmam.
işte o benim lan. facebook dondurdum twitter hiç açmadım whatsapp içinde hiç android telefonum olmadı. ama eksikliğini de hissetmiyorum yani.
3-5 sene önce vefat etmiş insan'dır. allah günahlarını affetsin.
ülke gündemini facebook veya twitter yerine haber sitelerinden veya gazete televizyonlardan takip eden, sosyalligi face twitter ile kısıtlamayan insandır. benimdir. whatsapp kullanıyorum.
babamdır. bilgisayarın adını bile söylemez kısaca "alet" der. 43 yaşında zorunlu kaldığı için, dükkandan cep telefonlarını aradığı zamanlar 300 lira kadar telefon faturası geldiği için, cep telefonu almıştır. ama beğeniyorum bu yaşam tarzını. her gün facebook ve twitter'ı açıp saatlerce karşısında duruyorum. hiç bişe de yapmıyorum, öyle bakıyorum. benimkisi hayat değil.
meraksızdır, rahattır, kaygısızdır. ama tabii hiç açmamışsa acip kapatıp burada ahkam kesende samimiyetsizdir aga.
Üçünden biri olmalı bence (en az) . iletisimi sagliyor yani o amacla kullandikca.
en güzelini yapandır. modern sistemin köleliğinden bağımsızlığını ilan etmiş kişidir. benimdir o.
Sevgilimdir. Sadece arar söyleyeceğini söyler kapatır. Müsait değilse mesaj atar. Bu. Ve kafası rahat. Son görülmesi kaç acaba derdi yok bişey yok.
yalan söylüyordur yada ulu sözlüğü başkalarıyla aldatamayacak kadar namuslu biridir.
ama uludağ sözlük uygulaması vardır cebinde, ayrı kalamaz buradan.
kendini sanal dünyadan soyutlamış/gizlemiş kişidir. hiç bir sosyal mühendislik numarasının sökmeyeceği gibi hakkında bilgi toplamak için hesaplarını incelemek fotoğraflarına bakarak arkadaşlarını belirlemek ve müzik zevkinden zeka seviyesini anlamakta mümkün olmayacağı gibi binbir türlü hack numarasına kalkışılmayacak kişidir bu tip insanlar genelde ya bu konularda çok bilgili yada dünya umursuzu insanlardır. genelde de bu umursuz insanlar toplum baskısı yüzünden bir süre sonra kendilerini bu pislik içinde bulurlar devlet ve büyük milyon dolarlık firmaların izleme dinleme sistemine kendi isteğinizle dahil olursunuz. özel konuşmalarınız fotoğraflarınız yani kişisel herşeyiniz 3ncü kişiler eline geçer (sana fatzapdan atarım, aaa yokmu ? feysten yazarım. , aaa yokmu cümlesinden bıkarlar) ayrıca bu dahil tüm genellemeler yanlıştır.
O öyle dümdüz gidiyor. La bari Whatsapp aç.
evlenilecek kızdır.
popüler kültürün parçası olmayı reddetmiş güzel insan.