bugün

ardı arkası kesilmeyen merak duygusunun en çok baskın geldiği durumlardandır.unutulmaya yüz tutmuş olsa da arada sırada isimle arayıp koyduğu resimlerden son durumunu öğrenmeye çalışırız.kimi zaman daha güzel gelir kimi zaman ''ilişkideyken daha güzeldi'' cümlesi ağzımızdan ekrana yapışır maşallah.her şeye rağmen keyif verir;çünkü o da aynısını yapmaktadır bahse girerim...
(bkz: facede eski sevgilini baskasınn kollarında görmek)
ayrılığın fena koyduğu kişinin yapacağı eylemdir.
kaçan balığın büyüklüğüne tekrar şahit olmak isteyen aciz ex.
insan kaynaklarıyla ilgili bir iş yapıyorsanız eğer, kariyer net'ten cv'sine ulaşarak son gelişmeleri de takip edebilirsiniz. *
(bkz: dün gece resmini öptümde yattım)
sinir bozucu bi olay.geçmişi boş yere anımsatansaçmalık...

oldu olacak bide googledan aratalımda tam olsun...
eğer o resme sağ tıklayıp kaydet derseniz gelecek sefere facebook'tan bakmamanızı sağlayacak eylem olur. hatta siz facebook'a girmeden de edinmiş olun bi kaç resmini, hatta hatta sizde olan, diğerlerinde olmayan resimlere bakın, hem elin oğlu da görüyor facebook'taki resmi.
eğer profili kapalıysa akabinde arkadaş listesinede bakılır.
bazen binbir cesit kanaldan arkadaslar eklenerek ortak arkadas sayisini gorunce beni de ekler umuduyla bi fake hesap acilir.. amaca ulasilirsa iyidir iyidir, ama ulasilamazsa da iyidir aslinda.. ulasilamaz oldugunu bir kez daha anladim hissiyati uyandirir hucrelerde .. ulasilir oldugunda da durum cok farkli olmaz aslinda.. ayni yemegi farkli bi tabaktan yemek gibidir.. velhasil tadi hic degismez..
engelleyin ve ne siz bakabilin, ne o bakabilsin. bitsin.
tamam her şeyin değişiyor da bakışlarındaki donuk yolculuk hiç değişmiyor ''hülya'' cümlesiyle özetlenesi durum.
biran önce eski sevgiliye mesaj atıp kendi profilini engelletirmek lazım yoksa, geçmiş boş yere anımsanır durunur.
eğer mutluysan bakarken gerçekten büyük bir haz vermektedir. bir de üzerine onun mutsuz olduğunu görürsen, senden çaldığı 3 seneyi unutur gidersin.
yeni sevgilisi ya da sevgili adayıyla resmi varsa " vay mınaa godumun gaşarı" gibi zorla küfür etmeye sebep olur. en iyisi bakmamaktır zira skilmiş götün davası olmaz.
duygularını bakıma almaktır.
mutlu değildir inşallah durumudur.
sevgili eski midir bilinmez fakat, tarafımca her gün, hatta fırsat bulunan her an yapılan eylemdir.
insan baktıkça hüzünlenir.
acaba eski sevgilinin fotoğrafına bakıp "nasıl bıraktım lan seni ? mal gibi nasıl kaldın ? nasıl ağlıyordun? ehe ehe " diyen varmıdır, merak konusudur.
profil resimleri düğün ve balayı fotoğraflarıyla dolu olunca daha bir küfür edilesi durumdur.
eski sevgili, akıldan ve gönülden çıkmadıysa, ekran karşısında demlenmeye yol açabilir.
az evvel yaptığım şey.

ummadığım bir yerde, birisiyle ortak arkadaşım çıktı. birdenbire tıklayıverdim.

değişmiş. 4 yıl çok şeyler değitirmiş belli. neyse.
bunu yapan kişi emre aydın da dinler.
hangi birininkine bakıcaz, ayrıca bazıları da zaten listenizde ise ikide bir bakmaya da gerek yok. listede olmayanlar da rahvan gitsinler. *
birde resimde yanında yeni erkek arkadaşı varsa cidden tadından yenilmez olan olay...bak bak bitiremesin valla.