bugün

Evlenmeyeceğim için basmam heralde.
ikisine de basarim.
gördüğüm üzere gavatlar ülkesine bir çok yazar biletini almışta gidiyor.. ne çekip gidicem lan veya ne davası evlenmişsem demekki sevmişimdir sevdiğim kadın başka biriyle benim evimde bu boku yemişse ikisinide öldürürüm ne boşanması ne davası ne hayatı.
düşünmesi bile sinir bozucu durumdur. evlerden ırak.
Uşak bagcivana Bahçıvan asciya aşçı hizmetçiye sonra herkes usaga.
Akıllı iseniz o an gayet sakin davranıp o anı görüntülersiniz.
Çünkü o görüntülerle karşınızdakinin donuna kadar alırsınız. Çocuk varsa çocuğu da...
Başlık açardım.
Yay burcuyum, onu öyle bir s*klemem ki benim yerime kendini öldürür zaten.
ikisine de uzun uzun bakardim. Sonra ikisini yatağa bağlardim. Ardindan odaya benzip döküp yakardim. Atesler icerisinde yanmalarini gülümseyerek izlerdim.

Edit: icimdeki seytan uyandi.
Evli değilim.
dünyaya dön velet.
mutfaktan ekmek bıçağını alırım. önce bıçağı güzelce bilerim ancak ram tersi yönde. tam ağzını yere sürerek iyice körleşmesini saglarim.
kesici özelliğini kaybeden bu bıçağı, ucu aşağı gelecek şekilde kavrarim. önce o aşağılık kadinin suratina tükürür ardindan ceketimi alır cikarim. daha da o eve gitmem. bosanirim. video resimle uğraşacak bir adam degilim.
başa gelmeden cevabının verilemeyeceği sorudur.

ikisini de öldürmek
ile
kapıyı çarpıp gitmek arasında belki yüzlerce seçenek var.

o an ki haleti ruhiyeyi allah başa vermesin. her seçenek bir cevap olabilir.
her şeye açık.
Taktik maktik yok. Bam bam bam!
öncelikle erkek duygusunu iyi bildiğimden adama yol veririm (erkektir nihayetinde o yatağa onla giren kadının kendisi.)

sonra alırım şöyle karşıma kadını. anlat canım. nedir olay.

hatamız eksiğimiz neydi değil.

olayı ney?

sonra vereceği cevaba göre kendimi tatmin hissettiğim vakit sakinlik içinde kendisine de yol veririm. baktım üzüntüm çok(ki tahmin etmiyorum üzüleceğime) 2 tane eskort çağırır 1 viski 2-3 extacy atar müzik dinlerim keyif yaparım.

sonuçta boynuzlandığın gerçeğini öğreniyorsun. ya öğrenemeseydin de senelerce devam etseydi durum?

hayırlısı canım, her şeyin hayırlısı.
zor bir soru. bi sekilde ikisinin de hayatini sikerdim ama cinayet falan islemezdim. mal miyim la ben?
Evlendiğimde böyle bir şey yaşayacağımı içimden bir ses bana söylüyor.

Evlenmedikçe yaşanmayacak hadise.
Şu anda sevgilisi olduğu halde 30 kişiyle konuşan kızları gördükçe ve ileride bunların evlenip çocuk büyüteceğini düşündükçe aslında olma ihtimali çok yüksek bir olay. Bakın her an birimizin başına gelebilir. Hiç aklınıza gelmeyecek kişiler bile ne ortamlarda aldatıyor ruhunuz duymaz. Ben muhtemelen ne yapacağımı bilemem ve orayı terkederim. Fotoğraf falan mantıklı olan olay ama inanın o an kimsenin aklına gelmez. Kimse eşi bir başkasının altına inlerken kapı arasından hemen telefonu çıkarıp fotoğraf çekecek kadar soğukkanlı olamaz diye düşünüyorum.
ilişkilere dair ahret suali. O an kazın ayağı öyle olmayacaksa bile hayallere abanalım şiddete dalalım. Derhâl döküm tavaya abanır dünya dışına gönderirim. Gerisine Münkir ve Nekir ile devam etsin yellozcanlar.
basardım. ikisine de aynı anda.
benim esimse basilacak kadar aptal olamaz o yuzden basmam o da yakalanmaz.
muhtemelen katil olurdum. Her ne kadar öyle birisi için hayatını mahvetmenin gereksiz olduğunu düşünsem de..

birisi bir şey söyleyip de cevap veremediğim zaman neden gerekeni söylemedimki diye içim içimi yer her zaman. eğer orda öldürmez, katil olmaz çekip gidersem muhtemelen ben ölü birisi olarak yaşamıma devam ederim, kendimi biliyorum.
ben eşimi düzgün seçerim ağa. (bkz: Threesome)
Vatan millet Sakarya diye bağırarak erkeğe dalinarak sonuçlanacak olay.
Ben de katılır 3 lü yapardık.

fantezinizi sikeyim.