bugün

senin ben o avradını diyeceğim sonra küfür hoşuna gidecek diye bir şey demiyorum. ya tamam ben bir şey demiyorum ya. amk alagavatı.
O senin eşin değildir ,
Eş : partner , benzeri , ortak , döl eşi .
Ha senin üstüne cıkmışlar ha eşim dediğin canlının .
Açtığı her başlıkta trollediği bir türlü fark edilemeyen yazar beyanı.

Adam eksilenmekten haz alıyor işte ne diye bu kadar bıdı bıdı?

(bkz: #28665122)
bakın 4 yıl türkiye'de lisansüstü, 2 yıl da avrupa'da yüksek lisans olmak üzere 6 yıl trollük üzerine eğitim aldım. Sayısız makalem ve kitabı var. Kitaplarım amerika'da ders olarak okutuluyor. Almanya'da bu alanda kürsü sahibiyim. Eğitim videolarım youtube'da milyonlar tarafından izleniyor. Demem o ki: trollük konusunda mütevazı olamam.

Ama bu ifade bir troll girişimi değil; katıksız bir orospu evlatlığıdır.
tebrikler yılın gavat ödülünü size veriyoruz denilesi yazar beyanıdır. Ne boş insanlar var ya.
Türkiye nerelere gidiyor..
gavattır.
ibne-ül âlâ beyanı.
modern topluma adapte olmus, yobazligini uzerinden atmis birey beyani.

evet bununla gurur duyuyorum cunku karimin degisik zevkler tadabilmesi hosuma gidiyor. cunku biliyorum hep ayni kisi ile nereye kadar. her gun ayni yemegi yiyor musunuz? hayir. bu sayede hem aramizdaki iliski gucleniyor, hem karim cinsel yonden tatmin oluyor. umarim yobazlar da bir gun olaya bu acidan bakabilir.
Deyyus nedir açıklaması.
çok istiyorsan eşinle beraber yüzü kapalı fotolarınızı sözlüğe atarsın, önüne de uludağ sözlük yazarsın, ispat amaçlı. eşini sikecek biri illa ki çıkar.

he bunu yapamıyorsan da trollükten öteye gidemezsin çakma gavat.
https://www.youtube.com/watch?v=Pki1e9iXNgw
(bkz: zevk duymak)
görsel
?? tamam bunu anladık da eşin de bu durumdan gurur duyuyor mu, yoksa palto niyetine fikri sorulmadan mı paylaşılıyor? neden bu vb. paylaşımlar daha doğmadan öldürülmüyor mod.lar tarafından?
?? tamam bunu anladık da eşin de bu durumdan gurur duyuyor mu, yoksa palto niyetine fikri sorulmadan mı paylaşılıyor? neden bu vb. paylaşımlar daha doğmadan öldürülmüyor mod.lar tarafından?
(bkz: gavat avi)