bugün

Hayır tramessileri çevremizde istemiyoruz..
Evlenip ne yapacaklar merak edilendir. Hadi o hak verildi diyelim ee evlendin ne oldu. ikiniz de aynı cins alan verensiniz. Niye hep gaylar lezbiyenler neden evlenmek istemiyor?
ülke yanıyor, cihangir solcusu yine saçını tarıyor. yersiz soru.
görsel

Elbette ki verilmemelidir zaten her haltı istedikleri gibi yiyebiliyorlar ne gerek var ki buna türkiye şartlarında şanslıdırlar bile hiçbir ev sahibi iki erkeğin yalnız başına evde ne yaptığını düşünmez biraz kafanızı çalıştırın homolar.
verilmelidir..
Anal sekse dayalı cinsellik yaşayan kişiler. Tedavi olsunlar bide evlilik istiyorlar. Ülke yanıyor bunlar hala götünün derdinde. Yapıosun madem illa gözümüze sokmanın manası da yok ayrıca.
abi iğrenç ya ıyy ya bok gelirse? sindirilmemiş kurufasulye kabuğu falan amk,hele karpuz çekirdeği? ananıs sikeyim ya abi bele vaziyetin içine soxaram ben.
Bana kalsa kimse evlenmemeli.
Çok saçma.
Ama bana sorsan verilmeli.
Milletin kime silkiceğinede mi karışacağız amk.

Edit: yukarıda arkadaşın çüküne geldi galiba o tarz şeyler pek bi bilgili.
önce yaşama hakkı verilmeli.

sonra kim kime ne veriyorsa verir. evlilik cüzdanı mı verir, evin tapusunu mu yürütür, ne verir bilemem.
fetocular gay lezbiyen evliliği yapıyor ya.
AMK bi önceki entryme herkes eksi vermiş bu kadar çok eşcinsel var mı ya?
Medeni kanun hükümlerine göre yani çiftlerin edinecekleri mallar, sosyal güvence, ölüm gibi konularda yıllarca birlikte yaşayan , birbirlerine hayatlarını adayan çiftler elleri boş kalıyor..Evliliğe böyle bakıldığında elbette verilmelidir, yoksa evlilik de neymiş zaten!
Verilmeli.
Evlilik hakkı şu an için Türkiye'de tartışılması bile olası bir durum değil. Zira bizde eşcinsellerin yaşama hakkı bile yok daha. Önce onun verilmesi gerek.
öncelikle hepsine taraflarını belli etmeleri için ücretsiz tedavi hakkı verilmelidir. Tarafını seçenler de evlenebilsin. Ortada kalmakta ısrar edenlerin evlenmesine izin verilmemesi gerek.
Verilmeli.

Bu insanlar neden kendilerini gizlemek zorunda? Neden 'diğerlerinin' istediği gibi yaşamak, ona göre davranmak zorunda?
Niye bu insanlar yokmuş gibi, görünmezmiş gibi davranıyoruz? Neden haklarını, isteklerini yok sayıyoruz?