bugün

Çoğu ibnenin özgür olacağı gündür.
olmoyocok onşolloh. size ne giren çıkan var anlamıyorum. alakasız kişileri ilgilendiren bir durum olmamasına rağmen nefret saçan insanların benzin döküp yakabileceği bir durum.
Escinsellik henüz yabancı ülkelerde bile tam anlamıyla kabul görmüş değildir ve çoğu yerde evlenmeleride yasal değildir, türkiye'de yasallaşması için hiçbir sebep yoktur.
her koyun kendi bacağından asılır sana ne diyenler o kesif kokuya maruz kaldıklarında yeni yaşam alanları aramaz inşallah.

eşcinsellik hastalıktır, tedavi edilmelidir. tedavisi ise evlilik değil terapidir.

yasalaşacağını zannetmiyorum. en azından bir 150 yıl kadar.
yakın zamanda serbestleşir diye düşünüyorum. çünkü yönetenler kızlı erkekli yaşasın istemiyor. erkek erkeğe veya kız kıza daha mantıklı onlar için. şakşaçılarıda bol düşünmeden istediklirini uygulayan bir insan topluluğu mevcutta hazır.
Ülkede bu kadar hanzo varken çok büyük hayaller bunlar.
çoktan yasalaşması gereken bir yasadır.
ancak gericiler yüzünden bu yasa çıkmaz
Abartmaya gerek yok gençler iyin yaradılışında yok bu bir kere ...

Şimdi gerçekler:

Tamam özgürlük anlarım ancak olmamalı. Eşcinsellik size güzel ya da zevkli gelebilir ancak kendini apache helikopter sanan cinsellikte çığır açanlarla aynı kefeye konmaları gerekir. Cinsellik denen nane insanın üreme faktörünü arttırır. Eşcinsellik ise insanın doğası gereği (kadın kadından, erkek erkekten hamile kalamaz) işe yaramaz.