bugün

tevfik'den gelir
--spoiler--
söyle caaaaâânım
--spoiler--
an itibari ile cengiz, yusuf eğir'e gazı verdikçe veriyor.
--spoiler--
selma hünel'in gençliğini oynayan kızda da ne bacak varmış.
--spoiler--
kenan sırtından vurmayı 1973 te öğrenmiş. onu gördük.
an itibari ile (bkz: berrak tüzünataç)
cengiz sağlam plan yapıyor. heyecanla izliyoruz sözlük.
ramiz in müthiş dönüş yapıp geçmişin hesabını soracağını az evvel amire söylediği anı gördük.
yakında sikerticek.
Atv ekranlarında boy gösteren gereksiz türk dizilerinden birisidir.
berrak tüzünataç ın da arkasından kenan çıkabilir mi diye sormuyor değil insan.
berrak tüzünataç'ın şebnem rolunü oynayan bade işçil'in adıyla dahil olduğu dizi.
ezel, az evvel, bade'ye şiir okudu resmen.
şebnem ne yaptın sen?
şebnem.... mi? :S aklınıza 1. sezon finalini getirin.
tevfik'in yıkıldığı noktadır.
sanırsam,maalesef,şebnem;cengiz piçiyle işbirliği yapıyor.ezel'in yalancısıyım.devamı az sonra.
şebnem hain çıkarsa, tefo ile beraber hepimizin yıkılacağı dizidir.
ilk bölümlerini beğeniyle izlediğim sonralarında ise bıktığım dizidir.
pazartesi semdromunu sona erdiren dizi.
--spoiler--
berrak tüzünataç'ı ilk gördüğümde kim lan bu travesti, ahah. dedim allah belamı versin ki. böyle değildi bu kız ya. neyseki sonra gözleri iyice ortaya çıktı ve...
herne ise, aslında biraz iyi düşünsek hainin şebnem olduğunu anlamamız gerekirdi. ebedi hain zaten cengiz de, şebnem'in 1. sezon finalinde kimin arkasında olduğunu hatırlayın.
hepsini geçtim, yusuf piç'ini nasıl göt ettiğini görünce belki de herkesten çok ben sevinmişimdir dayının. o kendinden emin, şımarık yüz ifadesi bir an da yok olup, yerini korkuya bıraktı. adamı sikerler yusuf, sikerler. o ayakları tutmayan adam seni böyle göte getirir...
--spoiler--
--spoiler--
o kadar özlüyorum ki nefes almayı unutuyorum
--spoiler--
berrak tüzünataç da katılmış. bu dizideki kenafir gözlüler * * * hep bi sorun çıkardı onun da bir numarası var gibi temmuz'un kardeşi olabilir benziyor. *
berrak tüzünataç'ın dizideki ismi bade
şebnem'in gerçek adı bade

biz berrak ajan çıkabilir dedik yani bade. ama şebnem ajan çıktı. yani bade.
şebnem'in hainliğiyle ilgili ben demiştim diye götümü kaldırmak istiyorum; (bkz: #9866775)
bu şebnem'in derdi ne de ihanet ediyor onu anlamadım.
yediği tevfik'te, yemediği ezel'de.
garip.
ve böylece ezel dizisinin ikinci sezon kolpa bir konuyu işlemediğini gördük, bunu diyenlerde göt olmuştur.