bugün

beni bıraktığın uçurumdan geri al.
türkler olarak b.kunu çıkardığımız şey. ışık söndürüyor, siyah giyiyor, bilmemne yapıyor. soruyorum "sevgili kardeşim, bir satır bir şey yazdın mı bir yetkili merciye, en azından msn'dan c/p yapana kadar, bir e-posta gönderdin mi?" yok. aferin, çok güzel protesto kültürü var bizde.
günlük hayatta neredeyse hiç kullanılmayan ya da kullanmadığımız, fakat sözlükte her entryde bulunan kelime.
sol kesimin senelerdir neden yaptiğini anlamadiğim şeydir. senelerdir yapılır. tamam saygi duyarim her ideolojiye de ne sonuç oldu bugüne kadar. (bkz: çok birşey farketti gerçekten)
bıcır bıcır bir kız.

http://fizy.org/yVw0sDNxBb3W
iki şarkısını arka arkaya dinledikten sonra insanlara bu kız azmış şeklinde yorum yaptıran şarkıcı. ben şahsen öyle dedim.
eylem iktidar olan partinin aldığı bir kararının toplum tarafında kabul edilmemesinden doğan olağan tepkidir.Günümüz eylemlerinin amacı sadece alanlarda bir araya gelmek olmuş vede bir yaptırım gücü taşımayan hareketlerden oluşmaktadır bu sebeple türkiyede yapılan eylemler bu şekilde süregeldiği için toplumumuz tarafından eylemin tanımı üniversite gencinin boş zaman aktivitesi olarak değiştirilmiştir..
bu memlekette pembe giyip , götüne saçına tüy takan her kızın "ay cnm chok schrin" tepkisi aldığının kanıtıdır..gülben de yaptıydı bi ara , inşallah bu kızcağız da memleketin üstün san'atkarların birine gelin gider de onu da memleket üzerine ahkam keserken yakalarız bi yerlerde..böyle "aman aman" diye bağırmaz gırtlağına yazık..
(bkz: easy fuckable girl)
özne'nin metresi.

(bkz: özne)
eylem, hareket etmektir...
hareket etmek, yapmaktır...
yapmak, anlama kavuşmaktır...
anlama kavuşmak ise, bilgeliğe ulaşmaktır.
ya çok şirin , şirin olduğu kadar bozuk türkçesiyle daha da şirin .

not: birde bu haliyle şarkı falan söylüyor yarım yamalak daha daha da şirin.
söz ve müziği kendisine ait olan istanbul şarkısıyla çok iyi sözler yazamasada çok iyi besteler yapabileceğini göstermiştir.
(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=Qc-Sy8oP9qc)
aman klibinde "salla dertleri" derken göğüslerini sallayarak beni benden alan şarkıcı. *
Bugün okulumuzun bahar şenliğinde bizleri coşturan, bizlerle coşan harika insan.
çok tatlı, pozitif bi şarkıcı. yeni şarkısı da çok güzel.
(bkz: hayat devam eder)
güzel dans eden şarkılarıyla dans ettiren güzel bi insan.
tam adı eylem kızıl olan sanatçıdır.
kalbimde sadece bir bozuk diksiyonlu seksi gurbetçiye yer olması hasebiyle tacı atiye'den devralmış muhteşem kadın. aman şarkısıyla tanıdık sevdik. şarkısı derken klibiyle.
gülüşüne, dansına, sesine, aksanına, aman ve hayat şarkısına bayıldığım şarkıcı.
rahatlığını ve komplekssiz oluşunu avrupa'da yaşıyor olmasına bağlıyorum.
örnek olsun tırt türk şarkıcılara.
hakettiği yerde olmayan şarkıcıdır.
(bkz: 1 şubat 2012 sözlüğe entry girmeme eylemi)
şuan disko kralında detone rekoru kırmaya çalışmaktadır.
kelime anlamı hareket olan sözcüktür.
"bu hayat benimdir bu canım da benimdir
şu zor dünyada eyvallah her şey bizimdir" minvalinde, ortaokul öğrencisi seviyesinde sözler içeren şarkılar yazan hatun mu kız mı bilemedim. iticiliği de cabası.