bugün

Çözümü basit olan sorundur.

Kaşık koy bacım göz kapağının üstüne. Ben öyle yapıyorum. Gerçi erkeğe gitmiyor pek ama olsun.
Bu bir suç değil. Alternatif şeyler yapılır. Makyaj geniş alan sonuçta. Süremiyorsan kamyon kasası uzunluğunda ve kalınlığında da sanki bi halt yapabilmiş gibi de sürmeyeceksin.
youtube' da bunun hakkında doluca video bulabilirsin. Bir çok konuda yapıyorlar. izliyorum arada bende.
Bana da ögretse biri hayrına çok makbule geçecek bütün hem cinslerim mükemmel bir şekilde sürerken ben beceremeyince kendimi cok eksik hissediyorum.
Sürebilen gözümde cernde fizikçi kadar havalıdır.

Süremiyorum. Olmuyor. Zaten hiç yakışmıyor. Gerçi belki süremediğim için yakışmadığını düşünüyor da olabilirim. Lakin hangisi olduğunu da öğrenimicem sanırım.
Püf nokta süremiyorsan sürmemektir. Bende süremiyorum ve sürmüyorum.

Kafan ağrıyosa kafanı dişin ağrıyosa dişini kesip atıcaksın arkadaş.
El alışkanlığına bağlı. Bir iki yapıp olnayınca pes etmeyin.
Bir de evet youtube da videolar var faydası oluyor izleyin derim.
Ben de süremiyorum evet ama bence sürmeyelim de. Sanki gözünün üzerini pilot kalemle boyamış gibi oluyor. Onun yerine normal bir kalem çekin daha iyi. Valla bak. Bu da böylesine içten yorumum olsun. Yapmayalım da okey?
süremeyenler utansın...
Hangi eyelinerı kullanıyorsanız kullanın, ilk sürdüğünüzde ürün fırçanın ya da kalemin ucuna çok fazla geleceğinden başlangıcı eyelinerın ince olması gerektiği gözün iç kısmında değil gözün orta noktasında yapın ve kalemi/fırçayı kaldırmadan gözün dışına kadar devam ettirin.

Kaleme/fırçaya tekrar ürün "almadan" gözün iç kısmından çekmeye başladığınız eyelinerı ortadaki ile birleştirin.

Alt kirpiğinizin hizasından devam ederek kuyruğu istediğiniz kadar uzatın. (çok uzatmayın.)

Kuyruğun ucunu önceden çekmiş olduğunuz eyelinerın ortası ile dışı arasında bir noktada birleştirin. Oluşan üçgenin içini doldurun.

* mat eyeliner kullanın.
* likit eyeliner kullanın.
* kuyruğu ne kadar yatay yaparsanız gözleriniz o kadar çekik, ne kadar dikey yaparsanız gözleriniz o kadar yuvarlak görünür.

Daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum hanımlar. Kolay gelsin, bol şans aq.

Ekleme:

görsel
Süremediğinde sinirlendiren bir durumdur.
Pratik olarak ilk önce göz kalemi ile yapın. Göz kalemini çektikten sonra da üzerinden eyeliner la geçin.
Ya da eyeliner çekmeye ilk göz kuyruğundan başlayın. Yapa yapa zaten eliniz yatkınlaşır.
Son olaraksa kuyruğunu aşırı uzatmaktan kaçının lütfen. Bu zamana kadar abartının kimseye yakıştığını görmedim ben.
biraz çabalayınca gayet kolaydır. eğer hiç beceremiyorsanız likit eyeliner tercih etmeyin, kullanımı çok daha kolay olan ama etkisi aynı olmayan kalem eyeliner kullanabilirsiniz. o da olmazsa iyi bir göz kalemi kullanın. onu da yapamıyorsanız makyaj yapmayı bırakın.
göz kalemini göz kapağının üstüne sürerek geçiştirilebilecek bir durumdur.
kadınlık zor zanaat üstadım.

bildiğin sanat yapılıyor yüzü gözü boyamak için.
ebruli yapar gibi bişey olsa gerek.
Erkekler icin de siyle bi durum var:

surebilen suremeyen herkesi acik oylamak. Bu baslik sayesinde bes kizla sevistim arkadaşlar.
Ya şu eyeliner konusunu açmasak... Ben pek sürememde.
Simetri takıntınız varsa sürmeyin zaten, asla eşit olmuyor çünkü.
dramdir. gozlerim aciyo artik cekmeye calisip cekemeyip silmekten. yalniz olmadigimi hissettirdiginiz icin tsk kizlar.
ilk olarak göz kalemiyle deneyiniz. bir ileri aşama olarak kalem eyeliner, biraz daha eliniz alıştıktan sonra da şu fırçalı olanlardan deneyiniz.
baktınız olmuyorsa, süremiyorsanız, sürmeyi bir türlü beceremiyorsanız sürmeyiniz efendim. ortaya çok komik görüntüler çıkıyor yoksa.
olmuyorsa zorlamayacaksın.
ha bir de lütfen çok uzatmayın şunun kuyruklarını.
gözun boyunu aşmayın. firavuna donmeyin.
ilkonce goz kalemiyle cizin canlarim sonra duzgun olduna kanaat getirdiyseniz ustunden eyelinerini rahatlikla surebilirsiniz.
Bundan 1 sene öncedir. Şimdi artık master yaptım.
ben deneye deneye suna kanaat getirdim. .

bombelisiz yaparsaniz davut guloglu gibi bakarsiniz .
(bkz: bu ellerle mi)
Aslında hepimiz sürebiliyoruzdur. Lakin iki göz var ya ondan hep.