bugün

(bkz: sevgi saygı seks) keh keh!
(bkz: altın)
(bkz: kürk)
Dedeler bu kadın milleti çok farklı yapıdalar. Sen ne kadar sadık olsanda,adam gibi adam olsanda,karını sevsende,aşık olsanda,herşeyi paylaşsanda, fark etmez yine yüzde yüz mutlu edemezsiniz. Mutlaka bir konudan dolayı onların kalbini kırarsınız. En iyisi üç günlük dünya diceksiniz, sonrada eşiniz ne derse çok abzürt bişey olmadığı sürece tamam deyin geçin en ideali bu valla.
eşinizin ilgisizliğinden muzdaripseniz kendi dünyanızı oluşturmaya başlayın.bir uğraş bulun ama bulduğunuz şey sizi yansıtan ve isteyerek seçtiğiniz bi şey olsun.kendinizi uğraşınıza kaptırın ve onun sizinle konuşmuyor olmasını farketmeyin.eğer sizin onunla bir hafta kadar konuşmamış olmanız onun bir saniye bile dikkatini çekmemişse size bir altın kural geliyor:

avukatınızı arayın.
Kadınlar için söylüyorum, boynuzlanmayın.
erkekler için söylüyorum, karınızı döverken abartmayın...
biraz psikopatlık maçoluk karı milletine ilaç gibi geliyor.onlar için bir nevi ihtiyaç.bunu sınırlandırmıyorum en cemaatçi dindar kadın bile kocasının şakirt olmasını istemez biraz manyak taşak adamı ve sert olmasını ister.
alttan almaya gerek yoktur.
(bkz: boşanmak)
sevgi, saygı, çerçeve, yatağa küs girmemek gibi klişelerin muhakkak geçmesi gereken kurallardır. nasıl işse ben anlamadım.
kadınlar için söylüyorum; kocanız dövüyor diye aletini kaldıramadığını kimseye söylemenize gerek yok herkes biliyor zaten.
(bkz: nothing)
altın ilk kural olabilir. altın yoksa para yada dövizde olabilir.

(bkz: bey altın yükselmiş)