bugün

Güzeldir, hayatı daha yaşanabilir kılar, hayatın içine çeker insanı. Asla yalnız uyumazsınız.
Zor zor Imkansız yaşasın bekarlık.
aşkın-heyecanın büyüsünü bozan, mantık-cocuk yapmak-düzenli bir hayat icin girişildiğini tahmin ettiğim müessesedir.
zengin bir erkek bulursam gerceklestirecegim olay.
bir erkek için en zor olandır. kadınlar çok ağlarlar ama evlilikten kadınlar karlı çıkar. bu bir gerçektir.
bir erkek eğer belirli bir saygınlık görmüyorsa hiç kalkışmamalıdır. evlilik size aile kurmanızı sağlar. başka artı yanı olduğunu düşünmüyorum. aile kurmaktan başka beklentisi olan ya da içindeki ruhsal bozukluktan kurtulmak için bir araç olarak gören varsa hiç denemesinler. doktora gidin siz. amına kodumun kafadan kontakları.
En güzel makam dir. Birde peynir gibi bir pampik eşiniz olursa tamamdır.

Kızlar. Bekliyorum.
Jojeee.
30una kadar başıma gelmeyecek olay. evlilik evcilik değildir.
Hayatın üzerine kumar oynamaktır.
evlenen dininin yarısını kurtarmıştır,öbür yarısınıda çalışıp kendisi kurtarsın.
hadis i şerif.
Güzeldir evlilik. Niye korkuyorsunuz ki bu kadar? Sadece aile olmak yada seks değildir. Hayatı paylaşmaktır tüm zorluklarıyla ve güzellikleriyle...
Evlenin olum evlenin. evlilik hiç evlenmemekten iyidir. Ancak büyük bir sorumluluk olduğunu unutmayın.
doğru olup olmadığı asla bilinmeyen bütün insanların bir şekilde hayal ettiği karşı cins ile yapılan ortak yaşam.
5-6 sene var.
sorumluluk demektir. bir de özgürlüğün kaybedilişi. tek tüfekliğe alıştınsa zor gelir.
ortalamamın düşmeye devam etmesiyle, yönelme şiddetimin ve içinde bulunma isteğimin günden güne arttığı kurum.
10 yıl içinde böyle birşeyin kalmamasından endiseleniyorum. Yitirecek akıl bile kalmıycak.
Bi sapkayi sevince kafaya civilemek gibidir.
en kısa zamanda yapacağımdır. öyle 30 a kadar beklicek değilim. sevgilimle yemek yapmak istiyorum mutfakta.
kaçanın kovalandığı müessesedir.

nerede "abi ne evliliği ya, ben hayatta evlenmem 40 ımdan önce" diyen birisini görseniz 25 inde evlenir.

nerede de "ya birini bulup evlensem" diyen varsa onlar da evde kalıyor.

dünya çok garip bir yer oldu.
tamamen yanlış anlaşılan kurum. taraflar imzayı attıktan sonra birbirlerinin tüm özlük haklarını da aldıklarını sanırlar. oysa ki yok öyle bir şey. iki kişinin yol arkadaşlığı yapması gerekirken, kısıtlamacı bir hal alır zaman zaman. erkek eskisi gibi maç izleyemez mesela ya da arkadaşlarıyla takılamaz. kadın da eskisi gibi gezip tozamaz. oysa ki engelleri beraber aşmak toplum huzurunda bakın biz onaylı olarak sevişiyoruz demenin bir başka şeklidir.
dünya evine girmektir.
yanlış özümsendiği taktirde yıkıcı sonuçları vardır.
lütfen çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.
kullanmadan önce prospektüsü okuyunuz.
3 yıl sonra falan içinde bulunmak istediğim kutsal kurum. kafa dengi birini bulunca dünyanın en güzel şeyi bence. burdaki herkes niye dişi yakarış modunda ben anlamadım.
ileri derecede bir düşünme sürecinden sonra karar verilmesi gereken eylem. zira iş işten geçtikten sonra geri dönmek zor oluyor. hayırlısı diyelim.
"hacı düşünsene her gün aynı kadını sikiyorsun ne kötü iyy" diyen insanları ortaya çıkaran müessesedir. zannederSin bekarken her gece farklı bir hatunun göbeğinden zeytin peynir yiyip gamzesinden rakı içiyorlar.
hayatının geri kalanını adayacağın insanı bulduğunda, yapabileceğin en iyi eylemdir.
seni anlamaya çalışan,senin anlamaya çalıştığın ,her durumda yanında olup seni cesaretlendiren, özveride bulunan,mantıklı bir insanla olduktan sonra çok da güzel olabilecek bir eylem.